“Ötletes hangulatos”

Milyen alkalomra? Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Késő éjszakai, Foglalások
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2017. április 16. mobiltelefonon

Nagyon ötletes ez az étterem. Kedves, figyelmes kiszolgálás.
Az ételek: finomak néha kicsit meghökkentőek, de mindenképpen érdemes kipróbalni többször is.

1  Köszönet neki: Orsi K

Értékelés időpontja: 2017. április 6.

Érdekes volt az étel, csak éhes maradtam. A galamb kemény volt. Annak ellenére, hogy volt foglalásom, egy ablakban kaptunk helyet, bárszékeken, az egész helyzet nevetséges volt. A pincér akkor hozta a főételemet, amikor toaletten voltam, a dessszertet, ami jellegtelen tejszinhab volt marika tortabevonoval bevonva pedig amikor a párom. Amikor a pincér megkérdezte, hogy mi a gond, és közöltük vele, hogy ehetetlen, annyit mondott, hogy majd szol a konyhának (haha). Fizetéskor kaptam egy homlok-és szemöldökráncolást, mert mint a bankszámlakivonatomból kiderült, az úr valószinűleg 15,5-nek hallotta a 16,-5öt. Miután kimásztunk a mellettünk ülő pár szájából, távoztunk. Tényleg ez lenne budapest egyik legjobb étterme? Ilyen hibákkal? Kétlem.

6  Köszönet neki: Péter Z
Értékelés időpontja: 2017. március 14. mobiltelefonon

Elsőrangú kiszolgálás, gazdag ízvilág. Semmi ízfokozó, semmi vegeta, semmi gasztrobűnözés. Ára van, de megéri!

1  Köszönet neki: Kristof B
Értékelés időpontja: 2017. március 7.

Hatodszor voltam az étteremben, ezért írok follow up értékelést. Az elképzelés, ahogy működik az étterem fantasztikus, ételek minőségéről nem kell beszélni, top high. Inkább arról, milyen hatást gyakorol rám a hangulata. Autentikus, nyugodt, de mégis beszédes az étterem. Szeretem a könyveket, sokat olvasok, olyan mintha minden polcról egy csipetnyi érzést kapnánk. Bizsergető! Nagyon ajánlott kategória! :)

3  Köszönet neki: KoktoK
Értékelés időpontja: 2017. február 14. mobiltelefonon

Kedves barátaimmal hosszas keresgélés után, a Könyvbár és Éttermet választottuk ebédre! Érkezésünkkor éppen karácsonyi menüből választhattunk, emellett fix 2,3 illetve több fogásból csemegézhettünk az állandó étlapról. Azt kell hogy mondjam, hogy jártam már több ,,csillagos,, étteremben Magyarországon, és a világban, de azt amit itt kaptam, nem múlta felül semmi! 5fogást ettünk borpárosítással, és minden fogás egyszerűen tökéletes volt. A szervírozott magyar borok pedig tökéletesen passzoltak az ételekhez! Mindez persze semmit sem ért volna a pincér rátermettsége nélkül, akinek a nevét is sikerült megtudnom, Roland! Köszönjük neked az élményt! A borokról tartott kis előadásokat, az ételek bemutatását, a figyelmes kiszolgálást! Az említett Úr magas szintű bor szakértelme ámulatba ejtett. Ismerem a magyar borokat mondhatom azt, és a kóstólt borok nagy részét is ittam már, de olyan információkat, érdekességeket tudtam meg amik plusz színfoltot vittek az ebédünkbe! És nem mellesleg köszönjük az aszúesszenciát, amit annak ellenére kaptunk pohárban, hogy azt nem szervírozták csak palackban!
Köszönjük tehát az élményt a Könyvbár és Étteremnek, és Rolandnak! Amint alkalmunk nyílik rá, visszatérünk!
,,Csillagot,, a Könyvbár és Étteremnek!!! :)

2  Köszönet neki: vilagevo

A következőt megtekintő utazók: KonyvBar & Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: KonyvBar & Restaurant? Ossza meg benyomásait!