“Születésnap ünneplése :)”

Konyha: Magyar, Nemzetközi, Borbár
Milyen alkalomra? Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Foglalások
Környék: Erzsébetváros

A kiszolgálás kifogástalan volt. Az ételek és tálalások csodálatosak voltak. Párom születésnapja alkalmából egy gyertyát is kapott a desszertjére. Meleg szívvel ajánlom mindenkinek! Biztosan visszatérünk még.

A látogatás dátuma: 2020. március
Köszönet neki: Ninora9710

Értékelés időpontja: 2020. február 18. mobiltelefonon

Párom édesanyjának a szülinapjára foglaltunk asztalt 3 főre. Magát az éttermet véletlen találtuk az interneten, de egyből beleszerettünk.:) Elolvastuk a koncepciót, láttuk, hogy a Kisasszonyok című könyv van a hónapban terítéken, egyből fel is hívtuk őket. A foglalás telefonon keresztül gördülékenyen ment, minden kérdésre szívesen válaszolnak, segítőkészek. - Ami azért valljuk be, hatalmas pont! Az étterem gyönyörűen ki van alakítva, minden asztal megfelelő privát szférát kap, a zene pont akkora hangerőn megy, ahogy szükséges/ ami tökéletes. A felszolgálás páratlan, a felszolgálónk minden apró részletre odafigyelt, tökéletes ajánlásokat tett. Külön köszönet a borért, sose gondoltam volna, hogy ily ízletességgel elfogyasztunk majd egy Kékfrankost:) Köszönjük így utólag is! A bor és a kiszolgálás mellett az ételek is zseniálisak voltak, nem volt olyan, ami nem ízlett volna. A tökéletes ízharmónia mind az elő-, mind a főételben, mind a desszertben jelen volt. Külön pluszpont, hogy szerettem volna egy szülinapi gyertyát az ünnepelt desszertjére, amit szó nélkül meg is kaptam, hatalmas meglepetést okozva ezzel.:) Nagyon köszönjük az egész esti élményt, biztos hogy még visszatérünk. Megtaláltuk az új randi törzshelyünket!♥️

A látogatás dátuma: 2020. február
1  Köszönet neki: funnycs
Értékelés időpontja: 2019. október 14. mobiltelefonon

Minden tökéletes volt. Csak ajánlani tudom! :) A bor is nagyon ízletes. Még biztos visszatérünk a közeljövőben.

A látogatás dátuma: 2019. július
3  Köszönet neki: AdryennAudreeyT
Értékelés időpontja: 2019. augusztus 10. mobiltelefonon

A Gyűrűk Ura vacsorán vettünk részt a
vőlegényemmel és nagyon le voltunk nyűgözve. Minden fogás egy műremek volt, az ízek pedig magukért beszéltek.
Panna nagyon kedves és felkészült volt.

A látogatás dátuma: 2019. augusztus
2  Köszönet neki: skultetirebeka
Értékelés időpontja: 2019. június 24. mobiltelefonon

Szülinapi vacsorára mentünk. Igazi élmény volt a vacsora. Da Vinci kód könyv menüt ettünk, izgalmas volt és nagyon finom. Kedves kiszolgálás és meglepetés pezsgőt is kaptunk a menühöz.

A látogatás dátuma: 2019. február
Köszönet neki: perlerit

A következőt megtekintő utazók: KonyvBar & Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: KonyvBar & Restaurant? Ossza meg benyomásait!