“Ismét csalódásmentes élmény”

Konyha: Magyar, Nemzetközi, Borbár
Milyen alkalomra? Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Foglalások
Környék: Erzsébetváros

Korábban is jártam itt többször, de a vírushelyzet miatt csak most tudtam ismét meglátogatni a helyet.
A sok könyvespolc és könyv nagyon eredeti, mintha egy könyvtár közepén ülne az ember. A környezet nem túlzottan hangsúlyos, csak egy jó hátteret biztosít a helynek. Nincs bent ételszag, ami sok más étteremben sokat ront az összképen.

Örömmel tapasztaltam, hogy a minőség és a kiszolgálás színvonala ugyanaz, mint korábban. A főpincér nagyon profi, nem tolakodó, de ott van az asztalnál, amikor kell. Az ételekre nem kellett túl sokat várni, melyek finomak is voltak, ötletes tálalásúak, és ízlett is mindegyik fogás.

Az árak kicsit magasak ugyan, de megfizethetőek, ár/érték arányban korrekt.

Csalódásmentes, élményt nyújtó ebéd volt, csak ajánlani tudom a helyet mindenkinek!!

A látogatás dátuma: 2020. július
Köszönet neki: Gersoft

Értékelés időpontja: 2020. április 24.

A kiszolgálás kifogástalan volt. Az ételek és tálalások csodálatosak voltak. Párom születésnapja alkalmából egy gyertyát is kapott a desszertjére. Meleg szívvel ajánlom mindenkinek! Biztosan visszatérünk még.

A látogatás dátuma: 2020. március
Köszönet neki: Ninora9710
Értékelés időpontja: 2020. február 18. mobiltelefonon

Párom édesanyjának a szülinapjára foglaltunk asztalt 3 főre. Magát az éttermet véletlen találtuk az interneten, de egyből beleszerettünk.:) Elolvastuk a koncepciót, láttuk, hogy a Kisasszonyok című könyv van a hónapban terítéken, egyből fel is hívtuk őket. A foglalás telefonon keresztül gördülékenyen ment, minden kérdésre szívesen válaszolnak, segítőkészek. - Ami azért valljuk be, hatalmas pont! Az étterem gyönyörűen ki van alakítva, minden asztal megfelelő privát szférát kap, a zene pont akkora hangerőn megy, ahogy szükséges/ ami tökéletes. A felszolgálás páratlan, a felszolgálónk minden apró részletre odafigyelt, tökéletes ajánlásokat tett. Külön köszönet a borért, sose gondoltam volna, hogy ily ízletességgel elfogyasztunk majd egy Kékfrankost:) Köszönjük így utólag is! A bor és a kiszolgálás mellett az ételek is zseniálisak voltak, nem volt olyan, ami nem ízlett volna. A tökéletes ízharmónia mind az elő-, mind a főételben, mind a desszertben jelen volt. Külön pluszpont, hogy szerettem volna egy szülinapi gyertyát az ünnepelt desszertjére, amit szó nélkül meg is kaptam, hatalmas meglepetést okozva ezzel.:) Nagyon köszönjük az egész esti élményt, biztos hogy még visszatérünk. Megtaláltuk az új randi törzshelyünket!♥️

A látogatás dátuma: 2020. február
1  Köszönet neki: funnycs
Értékelés időpontja: 2019. október 14. mobiltelefonon

Minden tökéletes volt. Csak ajánlani tudom! :) A bor is nagyon ízletes. Még biztos visszatérünk a közeljövőben.

A látogatás dátuma: 2019. július
3  Köszönet neki: AdryennAudreeyT
Értékelés időpontja: 2019. augusztus 10. mobiltelefonon

A Gyűrűk Ura vacsorán vettünk részt a
vőlegényemmel és nagyon le voltunk nyűgözve. Minden fogás egy műremek volt, az ízek pedig magukért beszéltek.
Panna nagyon kedves és felkészült volt.

A látogatás dátuma: 2019. augusztus
2  Köszönet neki: skultetirebeka

A következőt megtekintő utazók: KonyvBar & Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: KonyvBar & Restaurant? Ossza meg benyomásait!