“Pho, de jo! ”

Konyha: Vietnami
Környék: Erzsébetváros
Környék: Erzsébetváros
Értékelés időpontja: 2018. március 11. mobiltelefonon

Az egyik legjobb pho leves, amit itt ettünk. Hangulatos környezet, kedves kiszolgálás. Kicsit zsúfolt hely, de az ízek bőven kárpótolnak. Vissza fogunk térni. Csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: istvanbarna

Értékelés időpontja: 2018. március 2.

Rendkívül kedves kiszolgálás. Kifogástalanul elkészített ételek! Egyszerűen tökéletes. Rengeteg ázsiai étteremben ettem már a városban, de ez az ebéd még sokáig emlékezetes marad. Asztalfoglalás ajánlott!

Köszönet neki: 550p_terh
Értékelés időpontja: 2017. december 21. mobiltelefonon

Kedves kiszolgálás és hibátlan ízvilág - egy igazán jó étterem! Csak ajánlani tudom!
Máskor is ezt választom.

Köszönet neki: Road745307
Értékelés időpontja: 2017. november 28. mobiltelefonon

Konkrétan a legjobb csirke pho itt volt amit valaha ettem...A garnélás babcsíra saláta is tökéletesen készült és 3 fincsi mochi is lecsúszott, licsis Sao limonádé kíséretében. A hely egyedien hangulatos, a stáb nagyon kedves! Érezhető hogy tradicionális, szakképzett stáb készíti el az ételeket.

Köszönet neki: rikkarikka32
Értékelés időpontja: 2017. július 26.

Egyik este zárás előtt nem sokkal tévedtünk be, de a kiszolgálás színvonalán egy cseppet sem látszott. Minden amit rendeltünk, isteni finom ízbomba volt, és igen erősen gondolkodtunk azon, hogy ilyen bőséges vacsi után miként kelünk majd fel.

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: varjucska

A következőt megtekintő utazók: Sao ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Sao? Ossza meg benyomásait!