“Kifogástalan minőségű ebédmenü, verhetetlen áron”
Monk’s Bistrot értékelése

Monk’s Bistrot
Értékelés időpontja: 2018. április 5.

Az étterembe belépve rögtön megragadja a tekintetet a nem mindennapi enteriőr és a méretes nyitott konyha, de a hangulatos teraszon is impozáns látvány fogad minket a fővárosról.
Egy 3 fogásos ebédmenüt fogyasztottam, melynek 2780 Ft volt az ellenértéke, de jóval többet kaptam ezért az árért, mint amire számítottam. Tökéletes minőségű, mennyei ételek gyönyörűen tálalva. Minden fogás átgondolt volt, a fő alapanyagok pedig különböző formában és textúrában jelentek meg. Nem az a szokásos színvonal, amit egy hétköznapi ebédmenütől várna az ember. A kiszolgálás szintén kiváló volt. Engem maximálisan meggyőztek; az egyik, ha nem a legjobb ár-érték arányú ebédmenü a városban!
Magával ragadó hangulat, tökéletes ízek szemkápráztatóan prezentálva, remek áron. Ennél többre nincs is szükség.

Köszönet neki: Benjámin B

Értékelés időpontja: 2018. március 8. mobiltelefonon

Veletlenul tevedtem be erre a helyre, elvarasok nelkul... megis olyat nyujtott szamomra ez az etterem mint keves masik! Az etelek kivaloak a felszolgalok kedvesek es segitokeszek, alig varom, hogy a terasz is kinyisson mert pompas a kilatas!!

Köszönet neki: abigelmischa
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Roppant udvarias de nem tolakodó kiszolgálás, kiváló légkör, amelynek szerves része a látványkonyha, ahol a szemünk előtt készülnek el a fogások, amelyek amúgy kiválóak! Mind üzleti, mind romantikus vacsorákhoz ajánlom!

1  Köszönet neki: BAttila75
Értékelés időpontja: 2018. február 27. mobiltelefonon

Egy kellemes vacsorát töltöttünk el itt. Belépve az étterembe nagyon kedves fogadtatás mellett egy kiváló környezetbe csöppentünk. Hangulata barátságos és fesztelen. A kiszolgálás mindvégig kedves, precíz és gyors volt. Az ételek ízükben is hozták az esztétika nyújtotta élményt. Biztosan ellátogattunk még a tavasz beköszöntével, hogy a teraszt is kipróbáljuk. Köszönet az élményért a Monk’s csapatának

1  Köszönet neki: Krisztina B
Értékelés időpontja: 2018. január 14.

Ha különleges ízekre vágysz, érdemes ide betérni. A hely hangulata remek, a látványkonyha egyedi élmén , és az ízekre nem lehet panasz. A kiszolgálás személyre szabott.

Köszönet neki: eroslaszlo

A következőt megtekintő utazók: Monk’s Bistrot ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Monk’s Bistrot? Ossza meg benyomásait!