“Halofasz összejövetel a Cactusban”

Cactus Juice Gastro Pub, Bar & Cafe
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

A BME-n végzett villamosmérnökök vizsgák előtti rituáléja volt a Várban lévő Hadik András szobor Ló szerszámának -ló né örömének- fényesítése. Mi 1972-ben végzettek megalakítottuk a Halofasz szervezetünket (Hadik András Lószerszám Fényesítő Aktivisták Szövetségét ) s immár sokadik éve nemcsak szidolozni, hanem jókat beszélgetni is összejárunk. A legutolsó találkozásunkra a Cactus Juice étterembe került sor. A megbeszélésen 20 résztvevő húsz főnek biztosított különteremben nemcsak a felszolgált ételek íze, adagok nagysága, az italok választéka nyerte el a társaságunk tetszését, hanem a személyzet udvariassága, pontossága, gyorsasága is. Pedig társaságunk minden tagja elmúlt hetven éves, így rigorózus vén emberek vagyunk!

Köszönet neki: CsabaS345

Értékelés időpontja: 2018. február 21. mobiltelefonon

Kedvezo arak, remek kiszolgalas, finom etelek, fergeteges bulik hetvegen es otthonos hangulat:)

6os villamost es a cactus burgert muszaj kiprobalnia mindenkinek:p

Csak ajanlani tudom mindenkinek:)

Köszönet neki: GeszoszM
Értékelés időpontja: 2018. január 16.

Születésnapot ünnepeltünk kis létszámmal egy szombat esti napon.
A helyfoglalásunkra nagyon hamar és korrektül válaszoltak, az asztal is tökéletes volt, amit foglaltak nekünk.
Egy-két caipirinha-t is ittunk, amiből nem spórolták ki az alapanyagokat.
Vacsoráztunk is, minden kifogástalan volt és ha kértünk bármit, mindig szó nélkül hozták.

A személyzet is ultra kedves és figyelmes volt.

A zene is szuper volt, bár mi nem táncoltunk, de láthatóan jó volt a hangulat.

Ár-érték arányban is teljesen korrekt a hely.
Ajánlom buli helyszíneként, de akár csak egy kis beülésre, iszogatásra vagy vacsorához is tökéletes.

Köszönet neki: anikob606
Értékelés időpontja: 2017. július 26. mobiltelefonon

Ha iszogatni támad kedved, de táncolni is szeretsz a mai slágerekre, itt a helyed.
Nincs tömeg, a kiszolgálás remek,közlekedés můködik, akár tömeg, akár taxi.
Egyik kedvenc helyůnk!
Hajnalig nyitva:-)
Ajánlom!

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: klari444
Értékelés időpontja: 2017. április 23. mobiltelefonon

Születésnapot jöttünk ünnepelni, és erre valóban alkalmasnak is találtam a helyet, amely egy része egy pincehelység. De mint ilyen: meleg, levegőtlen, ja és a szokásos zsúfoltság... Csak az italokról tudok nyilatkozni, nos életemben olyan rossz limonádét nem kaptam, sőt nem is tudom, hogy hogy lehet ezt elrontani (???), mint itt. Ja, és alkoholmentes koktélként volt feltűntetve... Úgyhogy ennél a résznél be is fejeztem, maradtam az ásványvíznél . A zene egy szoba nagyságú "teremben" szól, gondoltam táncolunk....olyan zsúfolt volt, hogy... Szóval ez a része is off. A felszolgálás rendben, azt hiszem ezt pozitívumként ki kell emeljem. Összességében azt hiszem, hogy nem hagyott bennem mély nyomot, a közepes azt hiszem ebben az esetben nagyon is helytálló.

A látogatás dátuma: 2017. április
Köszönet neki: Chris7600

A következőt megtekintő utazók: Cactus Juice Gastro Pub, Bar & Cafe ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Cactus Juice Gastro Pub, Bar & Cafe? Ossza meg benyomásait!