“Budapest Klauzal utca 15”
EXTRA értékelése

EXTRA
Konyha: Bár, Grill
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Leírás: We are a high qualified ruin bar in a Jewish quarter! We are operating kitchen during a day.
Értékelés időpontja: 2018. július 16. mobiltelefonon

Szuper hely kivallo kiszolgalas es jo buli helyszin!
Ajanlom mindenkinek szulinapra barati osszejovetelekre rendezvenyekre kivallo valasztas!

Köszönet neki: doboszs

Értékelés időpontja: 2018. április 22. mobiltelefonon

Éhesen sétáltunk az utcán,konkrét elképzelés nélkül,mikor leszólított az utcán egy bűbájos hölgy. Annyira kedves volt,hogy hallgattunk rá és az Extrába ültünk be vacsorázni. Nagyon tetszett a hely az egész családnak,ahogy átalakították az öreg épületet,volt mit mesélnünk a gyerekeknek. A kiszolgálás korrekt volt,az ételekre rengeteget kellett várni,de nem számítottunk rá,hogy ilyen finomak lesznek. Isteni vacsit kaptunk,jól éreztük magunkat.

Köszönet neki: 426vill_k
Értékelés időpontja: 2017. február 5. mobiltelefonon

A hely klassz belül, a zene a szokásos tucat. Kedves, de nagyon lassú kiszolgálás, volt hogy 1 órát vártunk egy körre. A kaja nem rossz, ahhoz képest hogy nem étterem. A felső szinten elképesztő meleg van.

Köszönet neki: kuttorkutya
Viktória D, a EXTRA alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. április 6.

Kedves Kuttorkutya!

Örülünk, hogy az Extra elnyerte a tetszését! Valóban lassabb volt a kiszolgálás mint indokolt lett volna, viszont ezen változtattunk, így minden bizonnyal a következő látogatás alkalmával elégedetten fog távozni.

Szép napot kívánok,
Daru Viktória

Értékelés időpontja: 2017. február 3.

Januárban látogattuk a helyet néhány barátommal. Finom pezsgőket és proseccocat kóstoltunk.

Ha jól emlékszem Alex (?) volt az alkalmazott, aki nagyon ügyesen kezelte a túl sok pezsgőt nyelő, hisztis vendéget. Ezúton is köszi neki! :)

Köszönet neki: Dori_Meyers

Kedves Dóri!

Alex köszöni a kedves szavakat, várja Önöket következő alkalommal is!
Üdvözlettel,
Daru Viktória

Értékelés időpontja: 2016. június 2. mobiltelefonon

4. Alkalommal voltam a barati tarsasagommal az EXTRA nevu helyen, ami lehetne extrabb mint a tobbi hasonlo hely, de sajnos nem az.
A hely maga hangulatos, a belso udvar kialakitas eleg trendi es mellette a kis "szoba" szeruseg helyek is jok.
Az etelek finomak es a valasztek se rossz. Az aruk kicsit dragabb mint az atlagos helyeken, de meg belefer.
Ami kifejezetten nem tetszik a helyen, hogy mind a negy alkalommal, amikor ott voltam volt valami problema a kiszolgalassal.
1. Alkalom egy sima sorozes volt meg 2015-ben, amikor mindig a kozpontba levo pulthoz kellett menni, hogy egy sort kerjunk, mivel a pincert nem nagyon ertuk el.
2. Alkalom a Barca-Juventus Bl donto volt, amikor a kedvezmenyes csirke szarny hirdetesukkel nem voltam megelegedve.
Eloszoris nem volt finom, mert szinte csak egy nagy BBQ szoszbol allt az egesz, madoszor pedig, egy masik baratom is azt rendelt es o kapott hozza zeller es repa csikokat ami mindenkeppen dobott az etelen.
Szoval azert erdekes, hogy en mi alapjan nem kaptam.
3. Alkalom Magyar-Roman europbajnoki selejtezo volt, amikor elso alkalommal voltam a jobb oldali belso szobaban.
A meccs mar elkezdodott, de a Tv-vel valami gond volt, amit kb a meccs 10.percbe tudtak megoldani...
Majd a pincer holgy kb felorankent nezett felenk...
4. Alkalom Real-Atletico Bl donto elozo hetvegen.
Sajnos elfelejtettem milyen negativ elmenyeink voltak a helynel igy megint oda foglaltunk asztalt es megint a jobb oldali belso reszen kaptunk helyet.
Elso problemank, hogy rettento meleg volt, szinte elviselhetetlenul.
Masodik problemank megint a kiszolgalas. A pincer kedves volt nagyon, de miutan felvette a rendelest es kihozta azt egyszer se nezett felenk...pedig rendeltunk volna meg italt.
Az etelek nagyon lassan keszulnek el.

Szoval valoszinuleg nem csak rosszkor voltam eppen ott, mert 4bol 4szer voltak problemaim.
De szerencsere ezek a problemak orvosolhatoak es remelhetoleg javitanak rajta, mivel nagyon jo kis hely tudna lenni.

Köszönet neki: Mario V
Viktória D, a EXTRA alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2016. június 8.

Kedves Mario V.

Oromunkre szogal, hogy az Extra elnyerte tetszesedet! Ellenben az altalad leirt kritika elszomorit bennunket. Sajnaljuk a kellemetlen emlekeket es igerjuk a jovoben valtoztatni fogunk rajta. A nagy meleg ellen szerencsere mar felszereltettunk klima beremdezest, igy a nagy melegben is kellemes hűs legkor fogad mindenkit. Igyekszunk a tolunk telheto maximumot nyujtani vendegeinknek! Remeljuk bizalmaddal megtisztelsz minket egy ujboli latogatas alkalmaval! Ertekelesedet megkoszonve tovabbi szep napot kivanunk!

A következőt megtekintő utazók: EXTRA ugyancsak megtekintették

Járt már itt: EXTRA? Ossza meg benyomásait!