“A KEDVENC ÉTTERMÜNK!”

Balettcipo
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2015. szeptember 30. mobiltelefonon

Budapest egyik legjobb étterme. Mindig frissek és kifogástalanok az ételek, és remek a kiszolgálás!!! Gratulálunk az új tulajdonosoknak!

Köszönet neki: Nullatizenegy C

Értékelés időpontja: 2015. szeptember 2.

Nagyon kellemes hely, jó a konyhája, jó dizájn, klassz kiszolgálás. Sokszor megfordulok a Balettcipőben, akár egy pohár sörre, vagy kávéra, de vacsorázni is szeretek náluk. Ajánlani tudom mindenkinek.

1  Köszönet neki: Modosnagymari
Értékelés időpontja: 2015. július 12.

Remek hely! Többször tettem tiszteletemet náluk, sosem csalódtam. Jófej pinérek, mindig meleg fogadtatás, kitűnő konyha! Ajánlom mindenkinek!

1  Köszönet neki: Dan-Yannick
Értékelés időpontja: 3 nappal ezelőtt mobiltelefonon
Google-fordítás

Köszönet neki: 428krisztinan
Értékelés időpontja: 2017. március 13.
Google-fordítás

1  Köszönet neki: Tracy-BO1

A következőt megtekintő utazók: Balettcipo ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Balettcipo? Ossza meg benyomásait!