“Bp. Váci út 1-3 West End city”
Vapiano értékelése

Vapiano
Konyha: Olasz
Milyen alkalomra? Gyermekbarát
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Ebéd, Vacsora, Reggeli, Házhoz szállítás, Elvitel
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Több alkalommal ott étkezem heti szinten évek óta. Az utóbbi kb. egy évben pl. a kedvenc bélszín carpiaccom gyengülést mutat. A korábbiakhoz képest lespórolják róla a kiegészítőket ami előtte normális mennyiségű volt. Most úgy kell könyörögni a hozzá illő mennyiségű salátáért, szószért amire külön pénzt számolnak fel. A pofátlan spórolás érzete jellemző. A rettenetes ételszag betölti a helyiséget amit utána nem lehet a ruhákból kiszellöztetni, bár ez a probléma évek óta fennâll, de ideje volna tenni ellene. Az éttermet a sietős hétköznapokban kedveltem, de már inkâbb sajnálattal bosszankodom miatta.

1  Köszönet neki: Inspiration700105

Értékelés időpontja: 2018. február 19.

Egy étterem (büfé, étkezde, kifőzde etc.) életében azok a legszebb mézeshetek, amíg élnek a megnyitásukhoz fűzött remények, vagy sikerül azokat beváltani, majd sikerül azokat életben tartani, netán megújítani. A Vapiano eleinte beváltotta a reményeket, majd időnként újabb reményeket is ébresztett. Mára kicsit elfáradt, a kiemelkedőből éppen az átlag feletti szint maradt. A mai ebéd pizzatésztája igencsak sótlanná vált, a feltétek mennyisége csökkent, a saláta összetétele kissé elkanyarodott az olcsóbb alapanyagok felé. Kár. Ezen lehetne bizonyos mértékig javítani a hozzáálláson (persze az ízeket és a minőséget nem pótolhatja a mosoly), de ma ez sem sikerült. Emlékszem a kezdetekre: a szakácsok (?) kérdeztek, válaszoltak, mosolyogtak, meggyőztek arról, hogy jó helyen vagyok. Mára mindenki szürke arccal, unottan, kicsit sértődötten keveri a a keverni valót, főzi a tésztát. Értem én, hogy unalmas nekik ez az egész, de a vendég mégiscsak vendég... Én még reménykedem, hátha feléled...

2  Köszönet neki: Zilahy
Értékelés időpontja: 2018. február 12. mobiltelefonon

Tipikusan indokolatlanul felkapott hely. Az adagok a tésztáknál kicsik. Nagyon kevés hús volt a tésztán. Az íze egyébként jó volt. Sokat kellett várni.A személyzet kedves volt. ÁR érték arányban nem túl jó. Egyébként igényes maga a helyszín.

Köszönet neki: kolosr
Értékelés időpontja: 2017. december 9. mobiltelefonon

30 perc sorban állás! Sorban állás! Merthogy nem tudsz helyet foglalni csak a sorban állva várni. De ha még megérné!? Mert kulináris élvezetben van részed? Na de erre ne számíts! Gyenge, felejthető. Kb mint egy kezdő háziasszony gyors vacsorája. Ui: és hiába van hely, ha nincsen szabad bűvös kártya... akkor nincs bebocsátás :-)) vicc

Köszönet neki: 794enik_m
Értékelés időpontja: 2017. október 24. mobiltelefonon

Szeretem a helyet és az ételeket de most délután 2kor a 3 kiszolgáló részen is 10-10 fős sorok álltak..a manager helyében ki kellett volna nyitni a 4.helyet is amit éppen előttem zártak be..a saláta rész 5-10 perc de a tésztákért 30 percet kell sorban állni..az nagyon sok..

Köszönet neki: rolandf129

A következőt megtekintő utazók: Vapiano ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Vapiano? Ossza meg benyomásait!