“Évforduló”
Ket Szerecsen értékelése

Ket Szerecsen
Milyen alkalomra? Különleges alkalmak, Romantikus
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Késő éjszakai, Reggeli, Vacsora, Kültéri asztalok, Foglalások
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. február 28. mobiltelefonon

A Két Szerecsen az egyik kedvenc helyem. Még sosem csalódtam. Valentin napon van az évfordulónk. A legelső randevúnk is itt volt több mint 10 éve. Igaz, hogy késve foglaltam és csak 1,5 órára volt asztaluk, de így is megérte. A kiszolgálás szinte mindig kifogástalan. A menűt a tábláról választottuk. A levesnek egy kókuszos citromnáddal ízesített ráklevest kértünk, rizstészta betéttel. Az egyetlen negatívum talán a tészta hossza volt, de ez inkább csak “kellemetlen” volt. A főételnek kacsát rendeltünk paszternákpürével és gránátalma mártással. Kiváló választásnak bizonyult. A desszert pedig a csodálatos csokoládé felfújt chillis meggymártással és gyömbéres fagylalttal. Köszönöm az élményt, ajánlom azoknak akik biztosra akarnak menni!

Köszönet neki: Menya02

Értékelés időpontja: 2018. február 18. mobiltelefonon

Vasárnap reggeli brunchra jöttünk,előre asztalt foglalva..ez érdemes is mert 9 után gyorsan megtelt a hely úgy tűnik ez elég nagy divat..az egg benedict alapjában jó de a muffin túl kemény..az omlett kiváló,tele sonkával és a kenyér is finom ropogós hozzá..a bundás kenyér ebből van és ez nem a legjobb választás mert így túl szívós a cucc..a snidlinges tejföl nagyszerű..a forró csoki és kávé hozza az elvárt alapot

3  Köszönet neki: rolandf129
Értékelés időpontja: 2018. január 29.

Évek óta az egyik kedvenc helyünk...most csak színház előtt egy fél órára szerettünk volna beülni---asztalfoglalás !!!???-nekünk nem volt--de helyette volt sok üres asztal (még akkor is mikor eljöttünk)..egy sört,egy forró csokit és egy édességet kértünk--utóbbi vhogy nem érkezett meg---csak a számlán---MIÉRT ????? kell csalódni egy régi kipróbált kávézóban....pedig annyira szerettem...

2  Köszönet neki: Pollino52
Értékelés időpontja: 2017. december 24.

Hangulatos hely már többször jártam náluk, színház után szeretünk beülni. Remek kiszolgálás, finom ételek. Azért szeretem, mert olyan intim, és kellemes a környezet. Állandó a színvonala, nem csalódtam, még egyszer sem. Ajánlom mindenkinek!

Köszönet neki: Modosnagymari
Értékelés időpontja: 2017. december 17. mobiltelefonon

Gyakran reggelizunk a Ket Szerecsenben csaladostol. Imadom a berendezest, a hangulatat, a reggeli valasztekot, hogy van novenyi tej a kavemhoz.
Neha ebedelni is maradunk, ha elhuzodik a beszelgetes. Szuper a konyha.
A kedvenc helyem.

1  Köszönet neki: EvelinF117

A következőt megtekintő utazók: Ket Szerecsen ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Ket Szerecsen? Ossza meg benyomásait!