“Nagymező utca.14.”
Ket Szerecsen értékelése

Ket Szerecsen
Milyen alkalomra? Különleges alkalmak, Romantikus
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Késő éjszakai, Vacsora, Ebéd, Kültéri asztalok, Foglalások
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. július 20. mobiltelefonon

Remek borok, jó kiszolgálás, és finom ételek! Garantált minőség! Érdemes helyett foglalni, mert általában nincs szabad asztal!

Köszönet neki: Global729394

Értékelés időpontja: 2018. július 9.

A legnagyobb kedvencem egesz Budapesten. Megyek sorba: Nagyon jol foznek, remekul kombinaljak az izeket, egyedi, es plusszos elmeny. Sok helyen erzem ugy, miutan fizettem egy vagyont, hogy bar jollakni jollaktam, nem tett hozza kulonosebben az eletemhez. Na EZ a hely nem ilyen. Emlekezetes izek, amiert megeri visszajarni. Orias telitalalat a Somloi maskant (edes szajuaknak), es az etelek latvanyara, gusztusos talalasara is nagy hangsulyt fektetnek. Dobbenetes volt szamomra, hogy miutan elso latogatasomat kovetoen fel evvel (!) kesobb ujra elmentem a helyre, a pincer emlekezett arra, mit rendeltem anno, es kerdezte, hogy ujra egy olyat hozhat-e. :) Maximalis pontszam minden tekintetben.

1  Köszönet neki: Zsanett D
Értékelés időpontja: 2018. június 26.

Múzeum látogatás után tértünk be az étterembe, csak úgy találomra. Már az utcáról megfogott bennünket a hely atmoszférája. Gyerekekkel voltunk, mindannyian találtunk az ízlésünknek megfelelő ételt. A kiszolgálás remek, az ételek finomak, szóval minden rendben van ezzel az étteremmel.

Köszönet neki: vargajudithu
Értékelés időpontja: 2018. június 6.

Hosszú szünet után jártunk itt újra vacsorázni, színház utáni könnyű fogásokra. Jó az ételválaszték, a heti ajánlatból választott fogások érdekesek, ízletesek voltak, gusztusosan tálalva. A személyzet kedves, de nem tolakodó. Nincs automatikus felszolgálási díj, de szívesen hozzátettünk a számlához.
Korábban egy esti kávéra tértem be, akkor is kellemes élménnyel távoztam.
Szimpatikus a hozzáállásuk az internethez is: van wifijük és az esti időszakban (érthető okokból) kérik a laptop használat mellőzését.

1  Köszönet neki: László S
Értékelés időpontja: 2018. május 31. mobiltelefonon

Nagyon szeretjük! Ár-érték arányban a legjobb hely Budapesten. Nagyon finomak az ételek, kedves, figyelmes a kiszolgálás. Mi mindenkinek csak ajánlani tudjuk!

1  Köszönet neki: Petracsek

A következőt megtekintő utazók: Ket Szerecsen ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Ket Szerecsen? Ossza meg benyomásait!