“Messze nem olyan jó, mint az itt feltüntetett értékelésekből elvárható lenne”
Ket Szerecsen értékelése

Ket Szerecsen
Milyen alkalomra? Különleges alkalmak, Romantikus
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Reggeli, Vacsora, Késő éjszakai, Kültéri asztalok, Foglalások
Környék: Terézváros

Szerettem volna egy új helyet kipróbálni a városban. Az itt leírt értékelések alapján esett a választásom a helyre.
Sajnos túl magasra raktam a lécet, messze nem olyan igényes, mint ahogy azt itt feltüntetik. Az étteremben a sarokban kaptunk helyet, levegőtlen, sötét helyen. Szeretem a hangulatvilágítást, de ez inkább igénytelen, mintsem hangulatos volt. Mellettünk ülő turisták szandálban, papucsban üldögéltek. Kicsit sem volt gusztusos jelenet.
Ételeink viszonylag hamar megérkeztek. Csirkepörit és kacsamellt rendeltünk. A csirkepöri finom volt, de semmi extra. A kacsamell viszont páromnak nagyon nem ízlett, csomós volt, nem volt átsülve. Később a hasát is fájlalta, ez a hangulat rá is nyomta bélyegét az estére. Kértünk pár desszertet, amire elég sokat kellett várnunk. Desszertek rendben voltak, ez piros pontot érdemel.
Nem kifejezetten drága hely, de vannak jobb opciók ebben az árkategóriában!

Köszönet neki: Tamás H

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 27.

Már többször is meglátogattuk ezt a helyet és igazából sosem csalódtunk. Mind az állandó, mind a heti ajánlatok igazán finomak és gondosan elkészítettek. Az étvágygerjesztő tálalás nem csupán marketing fogás, az ételek valóban olyan finomak mint ahogyan kinéznek. Az elhelyezkedésére való tekintettel egyáltalán nem gondolom drágának a helyet: átlagos éttermi áron kínálnak közel sem átlagosnak mondható ételeket. A kiszolgálás gyors, a pincérek felkészültek és kedvesek.Mindenkinek csak ajánlani tudom.

1  Köszönet neki: Paradise531254
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 23.

Üzleti ebéden voltam itt párszor, nagyon nehéz asztalt szerezni és a választék sem extra nagy. Az ételek finomak, a hangulat tényleg jó, de mindennek meg is van az ára.

Köszönet neki: Camper815801
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 17. mobiltelefonon

Tökéletes lokáció, rendkívül hangulatos beltér és belső design, az ételek minősége évek óta állandó.

Én leginkább a hangulat miatt szeretek ide járni, pedig az ételek is jók!

Az egyetlen rossz dolog, ami itt történt velem az az, hogy valaki rendszeresen elfoglalja előlem a félköríves kuckó asztalt...

Köszönet neki: cs_fotos
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 16. mobiltelefonon

Nagyon kellemes vasarnap estet toltottunk itt a csaladdal. A teraszon ultunk a jo idonek koszonhetoen, de az etterem belso atmoszferaja is nagyon hangulatos.
A mezes-chilis oldalas edesburgonyapurevel es a mille feuille tokeletes valasztas volt, igazi izorgia. A szemelyzet kedves. Barmikor szivesen visszaternenk.
Koszonjuk az elmenyt! Csak ajanlani tudom!

1  Köszönet neki: istvanbarna

A következőt megtekintő utazók: Ket Szerecsen ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Ket Szerecsen? Ossza meg benyomásait!