“A gastronómia fekete lyuka”
Jégkert értékelése

Jégkert
Leírás: Ismerd meg Buda LEGNAGYOBB sörkertjét! A Jégkert Buda szívében, a Széna téren helyezkedik el, a Mammut 2-vel szemben, a régi budai városfal mögött. Bejutni a Margit körúttal párhuzamos Varsányi Irén utca felől tudsz, ahol egy hatalmas és hangulatos szabadtéri kerthelyiség vár Rád május közepétől szeptemberig minden nap 12-től hajnal kettőig! Étel-ital, biliárd, kivetítő, csocsó, relax sátor, függőágyak, vízipipázási lehetőség.
Értékelés időpontja: 2018. március 8.

Étterem hét keretében érkeztünk a helyre, az előre meghirdetett étlap alapján nagy elvárásokkal. Már a megérkezés után feltűnt hogy inkább egy "focimeccs nézős, sör + csülkösbableves" mintsem a kiemelkedő konyha iránt érdeklődőknek szóló hely. Az asztal ragad, zajos, a kényelmet mellőző...de ha az étel jó efelett szemet lehetne hunyni.
A meghirdetett étlap abszolút más volt mint a hely megszokott étel választéka, ebből is sejthető volt hogy kockázatos területre tévedtek.
Gondoltam hogy részletezhetném minden egyes ételt amit kóstolunk, de felesleges. A tálalás nagy baklövés, és amit a tányérra tettek kritikán alul. Íztelen, nyers vagy épp túlfőtt, .....egyszóval borzasztó.
De van folytatás! ...kértünk bort a főételhez. (borjú illete szűzérme). Először is látszott a pincéren hogy bajban van a (ajánljon!) kéréssel, de az hogy kihoz egy jó pohár erős, és Langyos(!!) bort végképp bebiztosított róla hogy ez a hely inkább egy késdobáló hamburgerező mintsem egy Gastro hely.
Azért a végén kaptunk egy 10.000Ft számlát, és mikor közöltük hogy messzemenőkig elégedetlenek vagyunk a felszolgált vacsorával és szeretnénk kéretni a főnököt mert nem tartjuk reálisnak ezrét a fenti összeget közölte hogy nincs bent...
Egy biztos, legközelebb messze elkerüljük és másnak is csak ezt mondjuk.
Ha focimeccset akarsz nézni meg egy zsíros hamburgert enni nosza, de ha kicsit is igényes vagy arra amit eszel messze elkerülöd ezt a helyet.
Zárógondolat az étteremnek ha olvassák: legközelebb ha lesz GastroHét maradjanak a saját kaptafájuknál és tartsák meg azoknak akik értenek hozzá, javaslom a hétvégi focimeccset.

Köszönet neki: Fly- M

Értékelés időpontja: 2017. december 24. mobiltelefonon

Pénteken céges vacsorán vettünk ott részt, 30 fővel.
A kiszolgálás udvarias, rugalmas volt, egy kicsit sokat kellett várni az ételre de lehet csak a létszám miatt.
A leves különösen ízlett, a többi fogás is finom volt. Szerintem az adagok lehetnének kicsit nagyobbak.

1  Köszönet neki: triruntom
Értékelés időpontja: 2017. október 13. mobiltelefonon

Az étteremhét keretein belül látogattuk meg a helyet, mivel a menü sor nagyon jónak ígérkezett. Az ételek rendben voltak, viszont semmi különlegeset nem nyújtottak, szóval jó volt, de többet vártunk. A kiszolgálás kedves volt, viszont egy korsóban hozni ki az evőeszközöket eléggé gagyi.
Inkább ajánlom baráti iszogatasokra a helyet egy jo sült csülökkel, mint családi vacsorára.

Köszönet neki: ceppo2
Értékelés időpontja: 2017. október 3. mobiltelefonon

Télen műlyégpályaként üzemel, máskor pedig remek szórakozási lehetőséget biztosít ez a szuper hely. Igényes, fiatalos. Nagyon hangulatosan van berendezve, a pincérhívó pedig találó ötlet. Van étlapjuk, az ételek finomak voltak és a kiszolgálás is gyors volt annak ellenére hogy sokan rendeltünk egyszerre.

Köszönet neki: Storyteller688161
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 22.

Az nem okozott nagyobb lelki törést, hogy nem azt kaptam, amit rendeltem. A felszolgáló hölgy kedves volt és cserélte. Persze, hogy a "tévedés" véletlen volt-e vagy szándékos az már nem fog kiderülni. De az tény, hogy olcsóbb italt kaptam, mint amit beütött.

Az már inkább problémás, hogy a "kötelező" szervízdíjon felül - tudatlanságomból fakadóan, bár miért is lenne ez természetes, hadd döntsem már el, hogy mennyit ért nekem az az élmény - a pénztáros hölgy rezzenéstelen arccal elfogadta az általam gondolt pluszt. Így mintegy 20%-os többletet realizált a tranzakción.

Na ezt nem fogadom el. Mert nem egy helyen figyelmeztettek már a pincérek, hogy a számla tartalmazza a szervízdíjat, amikor borravalót akartam adni. Minden esetben honoráltam ezt a gesztust és értelmes mértékben felkerekítettük a számlát.
Nekem ez lenne a normális.

Köszönet neki: Attila N

A következőt megtekintő utazók: Jégkert ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Jégkert? Ossza meg benyomásait!