“szögletes fánkok!!”

The Box Donut
24. helyezett 163 Falatozók közül Budapesten
Környék: Terézváros
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. március 5.

a kislányomnak nagyon tetszett az óriási fánk választék, a feleségemnek meg a mentás limonádé. máskor is jövünk!!

Köszönet neki: holla1992

Értékelés időpontja: 2018. február 21. mobiltelefonon

Széleskörű fánkválaszték, amiből 4 fajtát kostoltunk. Mind a négy ízletes volt. Az espresso és a limonádék is finomak voktak. Ajánlani tudom minden korosztálynak!

Köszönet neki: davidbolla
Értékelés időpontja: 2018. január 29. mobiltelefonon

Ezért az árért magasabb minőséget és kedvesebb alkalmazottakat várnék el. Nem volt különösebb baj, tűrhető a fánk, tudott köszönni a pultos, de semmi extra.

1  Köszönet neki: RolandK1673
Értékelés időpontja: 2018. január 28.

Kivétel nélkül mindig kedves volt a kiszolgálás, és bármelyik ízt kóstoltam, mindegyik nagyon finom volt. Pedig nem vagyok egy nagy fánk rajongó, sőt. De ez a hely kihozta a maximumot ebből a műfajból, mind ízben, mind megjelenésben, mind állagban (nem érződik olajosnak, nehéznek a tészta).

1  Köszönet neki: zs v
Értékelés időpontja: 2017. november 10. mobiltelefonon

Kedvenc fánkozós helyem, sokszor visszatérek ide. A kiszolgálás mindig udvarias és segítőkész. Legtöbbször elvitelre viszem, a dobozokat imádom nagyon aranyosak. Legjobban a tripla csokis és a brownies fánk ízlett, minden csoki imádónak ajánlom.

Köszönet neki: kalmareszter

A következőt megtekintő utazók: The Box Donut ugyancsak megtekintették

Járt már itt: The Box Donut? Ossza meg benyomásait!