“Visszateres”
The Box Donut értékelése

The Box Donut
2. helyezett 57 Pékség közül Budapesten
Értékelés időpontja: 2018. május 29. mobiltelefonon

Ma is nagyon finom fankot kaptam :)
A karamellas a kedvencem reg ota. A coco whiteot most probaltam olyan mint a rafaello.
Kedves kiszoglas :)koszonom

A látogatás dátuma: 2018. május
Köszönet neki: Bernadett D

Értékelés időpontja: 2018. április 24. mobiltelefonon

Többször is jártam már a helyen és mindig nagyon finom fánkokat kóstoltam. Legtöbbször a kiszolgálás is nagyon igényes volt.
A kávét változó minőségben kaptam, de rossznak egyszer sem mondhattam.
Ajánlom mindenkinek! :)

A látogatás dátuma: 2018. április
Köszönet neki: Niki_s_k
Értékelés időpontja: 2018. április 14. mobiltelefonon

Diéta kellős közepén "kellett" betévednem ebbe a szuper jo kis "fánkgyárba".... "hiba" volt!!! Isteni finom fánkokat próbáltunk ki kedvesemmel.....
Biztos hogy visszatérünk hiszen van még néhány ami kimaradt az étlapunkról!!!
...."édes bűnözéssel" zártuk a napot....

A látogatás dátuma: 2018. április
Köszönet neki: DonatR14
Értékelés időpontja: 2018. március 13. mobiltelefonon

Tökéletes!!!!! Eszméletlen, verhetetlen fànkok, italok és a kiszolgàlàs is kifogàstalan..sôt! Nagyon hangulatos! Az 1éves babàm is rajong érte

Köszönet neki: rebsong
Értékelés időpontja: 2018. március 5.

a kislányomnak nagyon tetszett az óriási fánk választék, a feleségemnek meg a mentás limonádé. máskor is jövünk!!

Köszönet neki: holla1992

A következőt megtekintő utazók: The Box Donut ugyancsak megtekintették

Járt már itt: The Box Donut? Ossza meg benyomásait!