“Vacsora”
Comme Chez Soi értékelése

Comme Chez Soi
Konyha: Olasz
Milyen alkalomra? Romantikus, Különleges alkalmak, Üzleti találkozók, Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Reggeli, Vacsora, Késő éjszakai, Házhoz szállítás, Foglalások, Elvitel
Értékelés időpontja: 2018. február 28. mobiltelefonon

A múlt héten ismét ellátogattunk egy vacsorára, ami mint mindig, most is tökéletes volt! A vacsora, kiszolgálás minősége fantasztikus volt. Alig várjuk, hogy megint betérjünk egy vacsorára!
A libamájat megkóstolását ajánlom!
Foglalni kell előre, a kevés férőhely és a nagy érdeklődés miatt!

Ádám

Köszönet neki: 361adamt

Értékelés időpontja: 2018. február 26. mobiltelefonon

A parommal ujra es ujra meglatogatjuk az ettermet.Mindketten nagyon szeretunk idejarni fantasztikusak az etelek kituno a kiszolgalas.Remek a hangulat csaladias.Koszonjuk Robertonak es a tobbieknek a felejthetetlen vacsorakat mindig szivesen terunk vissza.

Köszönet neki: JuliannaT67
Értékelés időpontja: 2018. január 25. mobiltelefonon

Belváros szivében egy hangulatos kellemes olasz étterem ahol a Carbonara spagetti ize elhozza Olaszország ízviágát.
A kiszolgálás kedves, pontos minden elsöprő figyelmesség.Minket Ricsi szolgált ki, aki udvariasam és közvetlenül állt rendelkezésünkre. Ha egy emlékezetes vacsorára vágysz bátran ajánlom Mindenkinek!

Köszönet neki: MariettaS136
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Ismét családi ebéden voltunk ebben a remek és különleges belvárosi étterem csodában.
Fantasztikus fogadtatás, ami olyan, mintha a legjobb barátainkhoz mennénk látogatóba. A tulajdonos üdvözöl az ajtóban és a kiszolgálók profi csapata máris informál és hozza a pezsgőt. Az ételek finomak, változatosak és az új tálalási mód is illik a hely varázsához.
Az előétel, leves és a főételnek választott tengeri finomságokat a remek házi vörösbor és
az étkezés végén figyelmes ajándékként adott citromlikőr tette teljessé. Aki valami mást keres, feltétlenül látogasson ide, de csak asztalfoglalás után !!

Köszönet neki: Winkler946
Értékelés időpontja: 2017. december 7. mobiltelefonon

Az idén úgy esett, hogy sikerült a születésnapomat itt ünnepelünk, amiről előre nem szóltunk hogy ezért is megyünk, de az ajándékokból és a köszöntésekből ezt észrevették, és megleptek minket itallal és egy szülinapi meglepetés süteménnyel, ami természetesen fantasztikus volt!
Többször voltunk már itt vacsorázni és remélem még sokszor jövünk, csak magam tudom ismételni, a kiszolgálás, a hangulat, a vacsora mind tökéletes és nagyon finom volt! Minden fogást tudnék dicsérni, de leginkább a libamáj ami nekem a legjobban ízlik!
Csak ajánlani tudom! Minden alkalomhoz tökéletes az étterem, legyen az baráti ebéd, romantikus vacsora vagy ünnepelés, biztos hogy jó döntés lesz!
Foglalni jóval előre kell a nagy érdeklődésre való tekintettel!

1  Köszönet neki: 361adamt

A következőt megtekintő utazók: Comme Chez Soi ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Comme Chez Soi? Ossza meg benyomásait!