“Egy kis csalódás a Belvárosban.”
À la Maison értékelése

À la Maison
Konyha: Amerikai, Francia, Olasz
Értékelés időpontja: 2018. március 10.

Ebédelni mentünk és csalódtunk. Délben csak reggeli ételeket tudtak felszolgálni. Sok fiatal volt és őket ez különösebben nem zavarta. Talán egyszer szerencsém lesz és kipróbálhatom az ebédet is.

2  Köszönet neki: DoktorM2

Értékelés időpontja: 2018. március 1.

Azt még meg is érteném, hogy egy előzetes foglalás után a napos és szép előtér helyett egy hátsó, sötét és nyomasztó helyiségben ültetnek le, (úgy, hogy egyébként több hely is volt az előtérben.. oké fogjuk arra, hogy későn foglaltam) A rendelés után 5 percel megérkezett a capuccino és a meleg tea amit kértünk a reggelinkhez, ehhez képest az étel erre jó 40 perc után jött közel sem olyan minőségben és hőfokkal mint amilyenben az elvárható lett volna egy ilyen kaliberű és árú helytől arról nem is beszélve, hogy szívesebben fogyasztottam volna meleg teával a várt "meleg" ételt.
Maga az étel egyébként nem ízlett, ár-érték arányban egyenesen pocsék volt. Miután a pincér megkérdezte, hogy ízlett-e az étel, őszintén megmondtam, hogy kicsit sem vagyok megelégedve. Ő elvonult és rá egy percre megjelent a "manager" aki egy elképesztően amatőr és közel sem udvarias szöveggel közölte, ez van. Nem, hogy valahogy próbálta volna kezelni a helyzetet hanem még annyit sem mondott, sajnáljuk. Kérdem én, mi a feladata akkor egy managernek és minek alkalmazzák őt az étteremben, ha egy ehhez hasonló szituációt nem tud megoldani?
A hab a tortán már csak az volt, hogy nem lehetett kártyával fizetni, a legközelebbi bankautomatát kb. 10 perc sétára találtam mert a szomszédos otp vasárnap zárva volt.
Óriási csalódás, senkinek sem ajánlanám.

6  Köszönet neki: Nemethszabolcs
Értékelés időpontja: 2018. február 19.

A kedvesem, a születésnapomra foglalt asztalt, mert tudta, hogy nagyon ki szeretném próbálni a helyet. Nagyon izgatottan készültünk, és sajnos ezért még nagyobb volt a csalódásunk. Sajnos 7 percet késtünk, így közölték velünk, hogy max 10 percig tartanak asztalt (ezen belül voltunk), de azért adnak egyet, a hátsó, ablaktalan, zsúfolt és gyerekzajos teremben (ez a termük, semillyen fotón nem szerepel....) Mivel láttuk, hogy az első, világos helységben is volt kb 3 üres asztal, rákérdeztünk, és nagy kegyesen rámutattak, az ajtóval szemben álló, egyetlen asztalra, ahova, folyamatosan húzott be a hideg, február közepéről lévén szó. Mivel volt egy szép üres asztal az ablakban, oda szerettünk volna ülni, de közölte, addigra, már egy civilruhás "úr", hogy oda nem ülhetünk. Kérdeztük, hogy miért? Nagyon arrogánsan, közölte, hogy ő dönti el, hogy ki hova ül, mert ő a tulajdonos. Kérdeztem, hogy mi alapján dönt, hiszen, maguk mondták, hogy foglalásnál, nem lehet asztalt választani? Közölte, hogy nem tartozik nekünk beszámolóval... így, egy ilyen felvezetés, után, nem igazán itt képzeltem el eltölteni, a születésnapomat. Így átmentünk a Stand25-be. Ahol foglalás nélkül is, és nagyon kedvesen találtak nekünk helyet. Azt gondolom, hogy a mai, egyre nagyobb és jobb kínálatban, a jó minőségű termék, már nem elég. Egy bizonyos összeg felett, a profi kiszolgálás, ugyanolyan fontos, hiszen amikor az ember ilyen helyre megy, nem csak ételt, hanem élményt is vásárol.... Sajnálom, hogy egy ilyen jónak tűnő hely, így le tudja magát nullázni, és valószínűnek tartom ezek után, hogy nem csak nálam. Ráadásul, pont a tulajdonos által...

7  Köszönet neki: Marysia17
Értékelés időpontja: 2018. február 6. mobiltelefonon

Ha idonkent egy jo reggelire vagyok, akkor ezt a helyet keresem fel. Jo etelek, kedves fogadtatas. Ajanlom.

Köszönet neki: BekeR8
PM_QualityManagement, a À la Maison alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 9.

Kedves Beke R,

Először is szeretnénk megköszönni, hogy idejét nem sajnálva, szánt arra időt, hogy megosztja velünk élményeit, tapasztalatait. Sokat jelent számunkra!
Rendkívül hálásak vagyunk, hogy betért hozzánk többször is. Különösképp örülünk annak, hogy mindennel teljes mértékben meg volt elégedve. Továbbá külön köszönet amiért bátran ajánl minket másoknak is.
Reméljük, hogy még sokszor betérnek hozzánk, igyekezni fogunk megtenni a tőlünk telhetőt, hogy minden alkalommal elégedetten távozzanak tőlünk.

Üdvözlettel,
Á la Maison Management

Értékelés időpontja: 2018. február 6. mobiltelefonon

Parommal voltunk az elso randijaink egyiken. A pincerek figyelmesek voltak, az etelek finomak. Nagyon kellemes emlek, hamarosan ujra megyunk

Köszönet neki: 760adriennb

Kedves 760adriennb!

Mindenekelőtt szeretnénk megköszönni drága idejéből azt a néhány percet, amelyet e visszajelzés megírására szánt. Sokat jelent számunkra, hogy megosztotta velünk éttermünkben szerzett nagyszerű élményeit.

Mindig olyan jó ilyen véleményeket olvasni, mint az Ön visszajelzése. Tömör, de egyszerűen csodálatos szavai nagyon boldoggá tettek minket, nagyon örülünk, hogy ennyire elégedett volt a nálunk eltöltött idejével. Rendkívüli öröm számunkra látni, hogy visszatérő vendégünk lesz ezután az élmény után. Köszönjük szépen, hogy mind az ételeket, mind a dolgozóink munkáját kitűnőnek ítélte, illetve. Ennél többre egy étterem sem vágyhat.

Reméljük, hamarosan újra láthatjuk éttermünkben, szeretettel várjuk bármikor!
Üdvözlettel,
Á la Maison Management

A következőt megtekintő utazók: À la Maison ugyancsak megtekintették

Járt már itt: À la Maison? Ossza meg benyomásait!