“4400 nyiregyhaza”

Milyen alkalomra? Helyi konyha, Romantikus, Bárok
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Késő éjszakai, Reggeli, Ebéd, Foglalások
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2016. július 16. mobiltelefonon

Remek,hangulatos hely-ugyan csak desszertet-flodnit es csokitortat - ettunk,de az nagyon finom volt.az eper-es feketeribizli-limonade igazi hàzi!

1  Köszönet neki: 979l_viak

Értékelés időpontja: 2016. június 16. mobiltelefonon

Életemben nem ettem ilyen finom marhát. Gyors volt a kiszolgálás, nagyon finom volt az étel, tetszett az étterem ars poeticaja és hangulata. Máskor is jövünk :)

Köszönet neki: azandris
Értékelés időpontja: 2016. június 8.

Baráti hangulat, kedves bár néha szétszórt felszolgálók, az ételek finomak, csak kár,hogy a menü hamar elfogy.

Köszönet neki: Borodi R
Értékelés időpontja: 2016. május 3.

Barátokkal, utcáról beesve is kerítettek nekünk helyet a közel telt ház ellenére, kissé átrendezve az asztalokat. Az ételek jó ízűek, laktatóak, van bennük fantázia is, de nem emelkednek ki a környék éttermei közül. Árértékben jó. A helyet lehet nosztalgikusnak is hívni, nekem inkább zaklatott volt a hangulat. A személyzet kedves, figyelmes és pörgős. Baráti iszogatáshoz, beszélgetéshez, falatozáshoz ideális, de nem egy romantikus randihelyszín. Arra ott van a kis Barkas.

Köszönet neki: Krisztina G
Értékelés időpontja: 2016. március 16.

Belvárosban egy kellemes hely, az árak átlagosak viszont lehetne egy kicsit színesebb és gazdagabb az étlap. Pincérek kedvesek, jó volt itt.

Köszönet neki: Cili F

A következőt megtekintő utazók: Kőleves ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kőleves? Ossza meg benyomásait!