“sajnos közepes”
Kőleves értékelése

Kőleves
Milyen alkalomra? Bárok, Helyi konyha, Romantikus
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Ebéd, Reggeli, Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2016. október 13.

Igazán nem szívesen írok rossz kritikát egy étteremről, de most nem tehetek mást.
Közepes árak, közepes kiszolgálás és közepes ízek jellemzik a Kőlevest, viszonylag alacsony választék mellett.
Az ajtó melletti fekete táblán marhapörköltet is ajánlottak, én ezt választottam. Nos, egy mélytányérban egy sor gépi tarhonyán egy réteg zaft nélküli hús, majd azon egy réteg káposztasaláta feküdt. Végülis egy helyre megy, -gondolhatta a séf.
A kiszolgálás az én fogalmaim szerint nem az, hogy felveszem a rendelést és kiviszem az ételt, hanem tudni is kellene valamit arról, mi szerepel az étlapon, miből áll az ajánlott étel. Itt a felszolgálónak el kellett mennie ezt megérdeklődni, -és most kell közölnöm, hogy a shakshuka NEM ozonos a ratatouille-el. Az előző izrali lecsó, az utóbbi francia. Nagy különbség!
Egy 16 éves hölgy szülinapi ebédjére mentünk a Kőlevesbe, abban a hiszemben, hogy egy kitűnő ebédet fogunk elfogyasztani. Hát nem sikerült.

Köszönet neki: 20g_lp

Értékelés időpontja: 2016. szeptember 13.

Imádom a kerthelyiség hangulatát, sajnos ott az asztalok száma korlátozott. Mindíg találok valami kedvemre valót

Köszönet neki: cszs
Értékelés időpontja: 2016. július 16. mobiltelefonon

Remek,hangulatos hely-ugyan csak desszertet-flodnit es csokitortat - ettunk,de az nagyon finom volt.az eper-es feketeribizli-limonade igazi hàzi!

1  Köszönet neki: 979l_viak
Értékelés időpontja: 2016. június 16. mobiltelefonon

Életemben nem ettem ilyen finom marhát. Gyors volt a kiszolgálás, nagyon finom volt az étel, tetszett az étterem ars poeticaja és hangulata. Máskor is jövünk :)

Köszönet neki: azandris
Értékelés időpontja: 2016. június 8.

Baráti hangulat, kedves bár néha szétszórt felszolgálók, az ételek finomak, csak kár,hogy a menü hamar elfogy.

Köszönet neki: Borodi R

A következőt megtekintő utazók: Kőleves ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kőleves? Ossza meg benyomásait!