“Egy finom ebéd”

Kőleves
Milyen alkalomra? Romantikus, Helyi konyha, Bárok
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Vacsora, Reggeli, Ebéd, Foglalások
Értékelés időpontja: 2016. december 11. mobiltelefonon

Nagyon finom ebédet fogyasztottunk itt, gyors, fiatalos kiszolgálás mellett. Mind a leves, főétel és desszert választék is pont elég ahhoz, hogy mindenki megtalálja a neki valót. Ami kifejezetten szimpatikus volt, hogy a köretváltoztatást a pincér ajánlotta fel és nem számoltak fel érte plusz költséget! Ajánlani tudom mindenkinek a helyet!

1  Köszönet neki: Dóra A

Értékelés időpontja: 2016. december 4. mobiltelefonon

Valószínűleg a belmagasság miatt is, de gondolom az erőltetett zene miatt is alig tudtunk beszélgetni. A 7 fos társaság két félre osztva beszélgetett , mert ennyi volt a hang terjedelem a zaj miatt. Az étel választék boseges , megis nagyrészt vega es nagyrészt csípős. Konkrétan nem csípős, nem vega étel 2 db volt... igy a konfitalt kacsacomb mellett döntöttem , amin omlós volt, de semmi extra... igy nekem ez a hely közepes. Pláne, hogy a megérkezésemet követően kb 15-20p telt el mire jött felszolgáló.

Köszönet neki: Brigitta B
Értékelés időpontja: 2016. december 1.

Felemás érzésekkel tudok írni az étteremről. Hangulatos, választék az étlapon bőséges, az ételek finomak voltak, de mégis hiányzott valami, nem tudom megmondani, hogy mi, egy apró szikra. Elmegyek még egyszer, mert maradt egy kérdőjel a fejemben.

Köszönet neki: KoktoK
Értékelés időpontja: 2016. november 22.

Libabrassóit rendeltem. Sajnos rendkívüli mértékben el volt sózva.
Ezen kívül a krumpli majdnem el volt égetve, sötétbarna színű, enyhén keserű ízű volt.
A mellé adott saláta kb. 1,5 evőkanálnyi mennyiség volt, amit igen csak keveseltem,
Az ital az Gösser Radler 0,33l-es volt. Háát nem túl nagyvonalú mennyiség, hiszen létezik 0,5-ös kiszerelésben is
Az minőség-ár arány igen gyenge,

Köszönet neki: mikloska
Értékelés időpontja: 2016. november 5. mobiltelefonon

Tobbszor jartam mar itt, jopofa hely. Van multja az epuletnek, valaha itt egy koser szalami keszito uzem volt. A hangulat ennek megfelelo, bar eppen koser palinka nem volt. A kaja elfogadhato, de semmi extra. Kostoltam flodnit, most eppen konfitalt kacsacombot es pisztrangot ettunk. A hely hangulata miatt adok negy pontot.

1  Köszönet neki: boruzsa

A következőt megtekintő utazók: Kőleves ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kőleves? Ossza meg benyomásait!