“Csalódás ”

Balvárosi Lugas Étterem
Konyha: Magyar, Nemzetközi
Milyen alkalomra? Különleges alkalmak, Helyi konyha, Üzleti találkozók, Gyermekbarát, Romantikus
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Reggeli, Vacsora, Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 17. mobiltelefonon

Hétvégén tértünk be ide, ahol nagy csalódás ért minket. A legtöbb étel nem tartalmazza a köret árát, de amit tegnap köretként kihoztak az nevetséges adag volt. Se én, sem a férjem nem lakott jól, a számla pedig súrolta a 6000 Ft volt. Úgy gondolom erre sokkal jobban oda kellene figyelni, hogy legyen elegendő étel, köret a tányéron, ha minimum 500 Ft- ot felszámítanak érte. Egyenlőre hanyagolni fogjuk a helyet, van bőven más étterem a városban ahol ennyiből azért jól lehet lakni. A wc egyre lepusztultabb, jó lenne odafigyelni a mellékhelyiségekre is. Nagy csalódás volt!

Köszönet neki: DurdleBright

Értékelés időpontja: 2018. június 20. mobiltelefonon

Nagyszerű hely, csak ajánlani tudom. Kedves, gyors kiszolgálás. A kedves pincérhölgy által ajánlott étel fenomenálisan finom volt: cserépedényben sült joghurtos csirke fenséges. Ár-érték arányban a Belvároshoz és a környező éttermekhez képest messze a legjobb. Ha erre jársz, mindenképp térj be ebbe a hangulatos, kockás terítős gyöngyszembe ami épp a Bazilikával szemben található. 5*

Köszönet neki: 5editb
Értékelés időpontja: 2018. február 24. mobiltelefonon

Többször voltunk már vacsizni a párommal, mindig jóllakottan jöttünk el. Kedves fogadtatás, aranyos kockás terítők, finom ételek vannak, kedves személyzet. Bőséges ételek, finom pálinkák, tökéletes árak.

Köszönet neki: Quest757433
Értékelés időpontja: 2018. január 14. mobiltelefonon

Nagyon finom ételek! A kiszolgálás gyors és a felszolgálok kedvesek! Az ár-érték arány is megfelelő! Csak ajánlani lehet

Köszönet neki: ambrus7
Értékelés időpontja: 2018. január 13. mobiltelefonon

Hangulatos hely, pont megfelelő adagok, ár-érték arány rendben, a személyzet figyelmessége és kedvessége átlagon felüli. Csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: Paradise700692

A következőt megtekintő utazók: Balvárosi Lugas Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Balvárosi Lugas Étterem? Ossza meg benyomásait!