“Eredeti ízek”

Konyha: Indiai
Milyen alkalomra? Romantikus, Nagy csoportok
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Késő éjszakai, Házhoz szállítás, Foglalások
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Már többször jártam ebben az étteremben és el kell ,hogy mondjam, a legeredetibb indiai ízekkel itt találkoztam. Egy kisebb problémám van csak, a gyerekeknek nincs egyszerűbb étel, így velük nem tudunk ide jönni vacsorázni.

Köszönet neki: Csezs

Értékelés időpontja: 2018. február 23.

Eredeti ízek, kedves kiszolgálás, indiai hangulat jellemzi az éttermet, ahol nagyon finomat ebédeltünk. Kóstolgattuk a lepényeket, rizst húsételeket. Minden nap megenném! Tetszett a berendezés, és a dísztárgyak

Köszönet neki: ang_lak2017
Értékelés időpontja: 2018. február 20. mobiltelefonon

Születésnapi edédre érkeztünk az Indigó étterembe. Az ajtón belépve hamisítatlan indiai hangulat fogadott bennünket. A személyzet kedves volt, az ételek kiválóak. Szívesen jövök újra legyen az baráti találkozó vagy családi ünnep.

Köszönet neki: Voyager757250
Értékelés időpontja: 2018. február 10. mobiltelefonon

Egy lassit és egy melanget fogyasztottam el, laktózérzékenységem miatt mindkettőt kókusztejjel készítette el nekem Vivien.

Köszönet neki: Fanni K
Értékelés időpontja: 2018. január 31.

Közel 50 évesen még soha nem jártam indiai étteremben. Most azonban kipróbáltam az Indigó Éttermet és sajnálom, hogy eddig ez kimaradt! A felszolgálók profik és barátságosak, az étel pedig igazi kuriózum volt számomra. Akik még nem próbálták azoknak azért ajánlanom, akik pedig már próbálták, azoknak meg azért!

Köszönet neki: juditt176

A következőt megtekintő utazók: Indigo Étterem - Pest ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Indigo Étterem - Pest? Ossza meg benyomásait!