“Nagyon jó indiai, egyike a legjobbaknak Budapesten”
Indigo Étterem - Pest értékelése

Indigo Étterem - Pest
Konyha: Indiai
Milyen alkalomra? Nagy csoportok, Romantikus
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Vacsora, Házhoz szállítás, Foglalások
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. március 5.

Remek kenyerek, kiváló raguk, jó kiszolgálás, kellemes beltér, nem csoda, hogy népszerű a hely. Meg akartuk látogatni a másik egységet is a minap a Mamut mellett, de vasárnap délben tele voltak. Örömteli, hogy van igény a minőségre az indiai konyhán belül.

Köszönet neki: 406endred

Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Már többször jártam ebben az étteremben és el kell ,hogy mondjam, a legeredetibb indiai ízekkel itt találkoztam. Egy kisebb problémám van csak, a gyerekeknek nincs egyszerűbb étel, így velük nem tudunk ide jönni vacsorázni.

Köszönet neki: Csezs
Értékelés időpontja: 2018. február 23.

Eredeti ízek, kedves kiszolgálás, indiai hangulat jellemzi az éttermet, ahol nagyon finomat ebédeltünk. Kóstolgattuk a lepényeket, rizst húsételeket. Minden nap megenném! Tetszett a berendezés, és a dísztárgyak

Köszönet neki: ang_lak2017
Értékelés időpontja: 2018. február 20. mobiltelefonon

Születésnapi edédre érkeztünk az Indigó étterembe. Az ajtón belépve hamisítatlan indiai hangulat fogadott bennünket. A személyzet kedves volt, az ételek kiválóak. Szívesen jövök újra legyen az baráti találkozó vagy családi ünnep.

Köszönet neki: Voyager757250
Értékelés időpontja: 2018. február 10. mobiltelefonon

Egy lassit és egy melanget fogyasztottam el, laktózérzékenységem miatt mindkettőt kókusztejjel készítette el nekem Vivien.

Köszönet neki: Fanni K

A következőt megtekintő utazók: Indigo Étterem - Pest ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Indigo Étterem - Pest? Ossza meg benyomásait!