“Budapest”
Ohegy Etterem Pizzeria értékelése

Ohegy Etterem Pizzeria
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Ma sem csalódtunk !
Most is kiváló ételek ,figyelmes udvarias kiszolgálás.
Bátran válasszátok !
A napi ajánlat is hibátlan.
A paradicsom leves , a borjú máj, a rántott borjúláb példa nélküli eddig.

Köszönet neki: tonim2851

Értékelés időpontja: 2017. november 12. mobiltelefonon

Az utóbbi időben kicsit másabb a pizza minősége és finomsága mint volt pár éve, de még nem rossz.
Szerintem a környék egyik legjobb étterme

Köszönet neki: Tamas_G_Hun
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 7.

Családdal voltunk első alkalommal ebédelni. Korán érkeztünk 11 után, ezért nem sokan voltak. Pizzériáról van szó és a pizzák egész jól néztek ki mint ez később kiderült, ám az étlapon sok más étel is van. Megkívántam egy vadételt és áfonyás vaddisznópörköltet kértem házi burgonyafánkkal, párom pedig bécsiszeletet sertés szűzből. A bécsit nehéz elrontani, nem is volt rossz, nagy adag. A vaddisznó csalódás, pusztán azért, mert kb. beleborult az áfonya, olyan íze volt, mintha egy üveg édes áfonyalekvár lenne benne, semmi mást nem lehetett kiérezni. Borzasztó. A burgonyafánk nem elég könnyed, olyan középszerű, sokkal finomabbakkal lehet találkozni. A hely normális, közepesen tiszta, tipikus külvárosi étterem. Stílustalan, de alkalmas egy ebédre, ha viszont gasztronómiai élményt szeretnénk akkor válasszunk mást.

Köszönet neki: Inspire685701
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 11. mobiltelefonon

Első alkalommal voltunk itt, egy ismerősünk ajánlotta. Az ételek remek minőségűek es emberes adagok. Árban nagyon korrektek, a kiszolgálás kifogástalan.

Köszönet neki: JaZZB-SB
Értékelés időpontja: 2017. február 25.

Többször jártunk már az étteremben illetve többször rendeltünk is már tőlük. Óriásiak az adagok, gyerekeknek bőven elég egy adag felezve, sőt még sok is. Ízletes, változatos ételek csak ajánlani tudom

A látogatás dátuma: 2017. január
Köszönet neki: Riverside78

A következőt megtekintő utazók: Ohegy Etterem Pizzeria ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Ohegy Etterem Pizzeria? Ossza meg benyomásait!