“ Burger”

Konyha: Európai, Magyar
Milyen alkalomra? Helyi konyha, Bárok, Romantikus
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Késő éjszakai, Vacsora, Ebéd, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 16. mobiltelefonon

Azt hallottam kedves ismeröseimtöl,hogy remek itt a burger,hát megnéztem.
Vélemény:jó állagú buci,ízletes hús,cheddar bacon.
Tényleg nagyon klassz volt.
Visszatérek

Köszönet neki: vagasiandras80

Értékelés időpontja: 2018. február 11.

A hely hangulata inkább nyomasztó, mivel nagyon kopott minden, kinézetre egy ócska régi söröző, azonban az árak egy jó bisztróéval vetekszenek. Belépve a helyiségbe erős csatornaszag érződik, amit az ott töltött idő alatt sem lehet megszokni, végig zavaró bűz van. Az ételek nem rosszak, a felszolgálás kedves.
Azt hiszem nem fogok ide visszatérni, mert alig vártam, hogy kijöjjünk a levegőre és a napsütésre ebből a nyomasztó, elhanyagolt helyiségből.

Köszönet neki: Girlinthecity1980
Értékelés időpontja: 2017. július 25. mobiltelefonon

Az ételek nagyon finomak és változatosak.
De miközben az asztalnál ülök még a kedvenc sportomat is nézhetem, kényelmesen.

Köszönet neki: Dani P
Értékelés időpontja: 2017. július 15. mobiltelefonon

A felszolgálók segítőkészek és barátságosak, a hamburgerek pedig megunhatatlanok és még a vegetáriánusok is jóllakhatnak!

Köszönet neki: zsofiidd
Értékelés időpontja: 2017. július 15. mobiltelefonon

Nagyon finom ételek vannak. Rengeteg tradicionális angol étel . Csak ajánlani tudom. Kedves felszólgálók . Otthonos és kellemes .

Köszönet neki: BoriP8

A következőt megtekintő utazók: John Bull Sport Pub ugyancsak megtekintették

Járt már itt: John Bull Sport Pub? Ossza meg benyomásait!