“Túrógomboc a Hüvösvölgyből.”
Nancsi Neni értékelése

Nancsi Neni
Milyen alkalomra? Nagy csoportok, Helyi konyha, Gyermekbarát, Üzleti találkozók, Romantikus, Különleges alkalmak
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Késő éjszakai, Vacsora, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 15.

Régebben jártam már itt , most a hangulata miatt kerestem fel. Talán egy kicsit már megkopott a patina vagy a mögöttünk ülő házsártos vendég zavart egy kicsit , de valami nem volt az igazi. Itt a túró gombóc az egyik fő sláger , de most még ez sem volt 100%-os . A kritikák ellenére csak ajánlani tudom én is szívesen visszamegyek ide.

1  Köszönet neki: DoktorM2

Értékelés időpontja: 2018. február 18.

Egyedi hangulatú helyiségek, nagy választék, finom ételek, figyelmes pincérek. Ezt bizonyítja, hogy a hely felkapott, így érdemes asztalt foglalni, ha nem akar az ember hoppon maradni-

1  Köszönet neki: ViktorMike2016
Értékelés időpontja: 2017. december 30.

Az étterem hozzáállása a vendégekhez egyenlő a nullával. Mindenhol vastagon áll a por a polcokon, hiába hangulatos a hely a berendezés kritikán aluli.
2017 december 27-re lefoglaltuk a hátsó kis termet 25 főre, családi rendezvény céljából. Előző nap még egyszer egyeztettünk és azt mondták minden rendben lesz. 27- én nem állt rendelkezésünkre a terem ígéretük és többszöri kérésünk ellenére sem voltak hajlandóak odaadni, mert törzsvendégek jelentkeztek be később és inkább azokat helyezték oda.
A nagyterem egyik részében biztosítottak helyet úgy hogy bezsúfoltak 25 embert egy sarokba.
Ez egy fontos karácsonyi, családi esemény lett volna, amit zártkörűen szerettünk volna megtartani, de a személyzet részéről semmilyen segítőkészséget nem tapasztaltunk. Kénytelenek voltunk elhagyni az éttermet.

2  Köszönet neki: Ferenc K
Értékelés időpontja: 2017. december 25.

Tobbszor jartunk mar itt de meg csak most jutottam oda h ertekelest irjak. Voltunk mar itt Marton napon tobbszor is es mindig finomakat ettuk. ( Unnep alkalomtol fuggetlenul )
Most zoldborso levest rendeltunk elso fogasnak majd egy egesz libat talon, krumpli purevel, birsalmaval, asztal szilvaval. Desszertnek palacsintat es madartejet. A libatalat nem is kell h minositsem, ertekeljem mert beszeljen csak a kep magaert :) A madartej is nagyon finom volt, es ha jol erzekeltem akkor a vanilia bele volt reszelve.

Amit tovabbra is nagyon jonak es fontosnak tartok h a borravalo, es a szervizdij NINCS benne a szamlaban. Mint vendeg had dontsem el en h adok-e borravalot vagy sem. Es itt legalabb megtehetem. Sajnos egyre tobb etterem, vendeglo automatikusan beleirjak a szamlaba a fent emlitett dolgokat. Helytelenul !

Szokas szerint minden finom volt. Visszterunk meg..

Köszönet neki: Nick_J_Carraway
Értékelés időpontja: 2017. december 18. mobiltelefonon

A 15 fős asztalunkat a hátsó helyiségben állították fel. Egy másik 8 fős asztal mellett. Tényleg zajosan indult. Az ételek a házi tarhonyát kivéve, ami igen sós volt mind elfogyasztottuk. A kiszolgálás udvarias volt. A házi túrógombócot ne kérje senki. Nagy és nincs benne túró.

Köszönet neki: 300otto

A következőt megtekintő utazók: Nancsi Neni ugyancsak megtekintették

Pilisvorosvar, Pest megye

Járt már itt: Nancsi Neni? Ossza meg benyomásait!