“A legjobb”

Online rendelés
Netpincer
Konyha: Olasz
Milyen alkalomra? Nagy csoportok, Üzleti találkozók
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Késő éjszakai, Ebéd, Vacsora, Házhoz szállítás, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. február 27.

Budapesten az egyik legjobb pizzát itt találhatod. Egy igazi olasz pizza egy pohár prosecco-val, egy jó este receptje.

Köszönet neki: Connector757701
PM_QualityManagement, a Trattoria Toscana alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 1.

Kedves Réka P. Úrhölgy,

Szeretnénk megköszönni, hogy minket választott és hogy időt szánt arra, hogy megossza velünk a véleményét!
Nagyon jól esik hallani, hogy ennyire meg volt elégedve a nálunk töltött idejével. Külön öröm számunkra, hogy pizzánkat Budapest egyik legjobb pizzájának tartja.
Köszönjük szépen a pozitív visszajelzését és magas értékelését. Ne habozzon bármikor újra meglátogatni minket, alíg várjuk, hogy megint találkozhassunk!

Trattoria Toscana Management

Értékelés időpontja: 2018. február 26.

Másodszor jártunk itt. Lehet, nem a legjobb időpontban (hétvége ebédidő), és lehet nem a legjobb helyen ültünk, de most hangsúlyosabbá vált az a hiányérzet, ami a múltkor alkalom után is elfogott. Autentikus kialakítás, jó ételek, udvarias felszolgálás, de mégsem olyan meghitt, és nyugodt, mint ami egy étkezéshez ideális lenne.
Óriási volt a nyüzsgés, úgy tűnt mindenki foglalkozik mindennel, az étkezést négy felszolgáló kísérte végig, a kabátokat a szék támláján kellett elhelyeznünk, és bár láthatóan kevés előre foglalás volt, mégsem választhattunk asztalt.
Összességében jó, de valahogy mégsem szerettünk bele. A felszolgált ételek minősége kifogástalan volt, de a tészták mennyiségét mindenképp növelném, mert előétel és desszert nélkül nem adja a jóllakottság érzését.

Köszönet neki: Hankó A
PM_QualityManagement, a Trattoria Toscana alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 28.

Kedves ndru75,

Igazán örülünk, hogy ételeinket finomnak találta és a kellemes környezetünk is elnyerte a tetszését. Azonban, sajnálattal halljuk, hogy nem volt teljes mértékben elégedett az éttermünkkel, mert úgy érezte valami hiányzik. Minden téren a kiválóságra törekszünk és, hogy kedvébe járjunk kedves vendégeinknek. Szíves elnézésüket kérjük a vacsora során felmerült kellemetlenségekért.

Még egyszer elnézését kérünk az esetleges kellemetlenségekért! Őszintén reméljük, hogy ad nekünk egy másik lehetőséget hogy jóvátehessük hibáinkat!

Trattoria Toscana Management

Értékelés időpontja: 2018. január 30.

Hangulatos hely, szép panorámával a budai oldalra. Széles választék, finom ételek, nem különösebben drága.Felszolgálók kedvesek, gyors és kifogástalan a kiszolgálás.
Asztal foglalás szükséges .

Köszönet neki: Gallerbunny
PM_QualityManagement, a Trattoria Toscana alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 2.

Kedves Gallerbunny!

Először is szeretnénk hálánkat kifejezni, hogy idejét nem sajnálva megfogalmazta és leírta igazán kedves véleményét éttermünkkel kapcsolatban itt, a TripAdvisor-on.

Nagyon boldogok vagyunk, hogy minden szolgáltatásunk elnyerte a tetszését, rendkívül örülünk, hogy az ételek finomak voltak. Emellett nagyon boldogok vagyunk, hogy éttermünk csapatának kiszolgálás módját kiválónak tartotta. Végezetül nagyon boldogok vagyunk, hogy éttermünk kinézetét és minden apró részletét barátságosnak találta.

Köszönjük szépen a pozitív visszajelzését és magas értékelését. Ne habozzon bármikor újra meglátogatni minket, alig várjuk, hogy megint találkozhassunk!

Értékelés időpontja: 2018. január 3. mobiltelefonon

Először voltam ebben az étteremben és nagyon tetszett! Kellemes és hangulatos a hely, jó helyen van és szép a kilátás. Az ételek nagyon ízletesek és bőségesek voltak. A személyzet pedig udvarias és figyelmes! Nem egy olcsó hely de mindent összevetve nagyon elégedett voltam! Csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: Sajni19
PM_QualityManagement, a Trattoria Toscana alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. január 5.

Kedves Sajni19,

Mindig olyan jó ilyen véleményeket olvasni, mint az Ön visszajelzése. Tömör, de egyszerűen csodálatos szavai nagyon boldoggá tettek minket, nagyon örülök, hogy ennyire elégedett volt a nálunk eltöltött idejével.

Külön öröm számunkra, hogy személyzetünket, segítőkésznek és udvariasnak tartotta, valamint hogy kellemesnek találta éttermünk környezetét. Dolgozóink örülni fognak, ha olvassák kedves szavait. Köszönjük dicsérő szavait az ételek ízével kapcsolatban, megpróbáljuk mindig a legjobbat nyújtani.

Még egyszer köszönjük, hogy időt szánt arra, hogy leírja nekünk véleményét, reméljük, hogy a jövőben ismét vendégül láthatjuk!

Legjobbakat kívánjuk,

Értékelés időpontja: 2017. december 16. mobiltelefonon

Kétszer voltunk barátnőmmel vacsorázni, egyszer sem kellett csalódnunk. Igazi olasz hangulat, az ételek íze olyan, mintha olaszországban lennénk.
Minden tökéletes volt, visszatérünk még biztosan.

A látogatás dátuma: 2017. március
Köszönet neki: TibiM29
PM_QualityManagement, a Trattoria Toscana alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. december 18.

Kedves Tibi M,

Először is szeretnénk nagyon szépen megköszönni, amiért idejét nem sajnálva leírta és megosztotta velünk értékes véleményét a TripAdvisor-on keresztül, nagyon sokat jelent ez nekünk!

Kitörő örömmel olvastuk, hogy ennyire meg volt elégedve a kiszolgálással, dolgozóink igyekeznek minden egyes nap a maximumot nyújtani kedves vendégeinknek. Nagyon boldogak vagyunk továbbá, hogy ételeink is teljes mértékben elnyerték a tetszését, reméljük, minden egyes falat egy külön élmény volt!

Nagyon szépen köszönjük még egyszer a magasztaló szavait és kedves értékelését! Alig várjuk, hogy újra találkozhassunk, szeretettel várjuk bármikor!

A következőt megtekintő utazók: Trattoria Toscana ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Trattoria Toscana? Ossza meg benyomásait!