“Megpróbáltuk, de nem jött be”
Émile értékelése

Émile
Leírás: Émile – your friend in Buda. The quality of Gerbeaud and Onyx have arrived in Buda, located in a villa built between 1921 and 1928. Here, guests can enjoy a gastronomic experience the likes of which is still relatively unknown in Hungary. The Émile villa is home to a restaurant, a confectionery and a cafe, and a bar. Whether it be for breakfast, business meetings, lunch, a light afternoon snack, a family dinner, or take-away pastries, Émile is the solution for Buda.
Értékelés időpontja: 2018. március 11.

Nagyon szép az épület kivűlről, jó a környezet, kitűnőek az adottságok, rossz a kiszolgálás és nem is volt különösen jó a sütemény. Azt hiszem, hogy újgazdag gyerekeknek rendezték be, a vendégek átlagéletkora 25 év, csak Audi, Mercedes és Lexus állt a parkolóban, Óvatosan kell bánni a rendeléssel, mert nagyon drága.

2  Köszönet neki: grenyi

Értékelés időpontja: 2018. február 8.

A férjem születésnapját ünnepltük az Émile-ben, ahol mindenre kiterjedő figyelem fogadott minket. Esztétitkus, ízletes ételeket fogyaszthattunk meghitt, otthonos, egyben modern környezetben.Különösen tetszett a fiatal csapat dinamizmusa.Mind az italok, mind pedig az ételek gyorsan és megfelelő hőmérsékleten érkeztek.Biztosan visszatérünk még.

Köszönet neki: vezermaci
Értékelés időpontja: 2018. január 9.

2017. december 21-én jártunk itt. A helyfoglalást csak nagy nehezen tudták kibogozni mivel elírták a nevet, annak ellenére, hogy többször visszakérdeztek. Leültettek az egyik sarokba. A nagy fülekkel és tetővel is rendelkező fotelt belsőépítészetileg nem értem, mert semmi mást nem hall az ember benne ülve, csak azt aki szemben ül vele. Ezt a pincérnő kedvesen kicserélte kérésünkre. A wifi jelszót kétszer kértem nem sikerült az asztalhoz kihozni, felálltam és elkértem a pultnál. (Mondjuk, hogy rám fért a mozgás.)
Megérkeztek asztaltársaim. Elfoglaltuk helyünket és rendeltünk. Na itt kezdődött a bonyodalom. A rendelést kb. másfél órával ezt követően kaptuk meg. Az általam rendelt teaszertartás (mivel rossz volt a tálca) elárasztotta az asztalt és az én ruhámat is. Egy új asztalt ekkor már felajánlottak, de a tisztálkodást oldjam meg az illemhelyiségben. Senkinek még csak eszébe sem jutott egy szalvétát sem kihozni, annak ellenére, hogy mindkét ruhaujjam tiszta tea volt. A reggeli összeállításokhoz járt forró ital vagy narancslé. Mindhárom esetben utólag kellett szólni és csak akkor hozták ki. Az adagok nevetségesen kicsik, annak ellenére, hogy nem egy olcsó árfekvésű hely. pl.: A római reggeli egy darab croissantból, egy diónyi vajból és lekvárból állt. A goffri, az eggs benedict hideg volt (utóbbi ennek ellenére még ehető, az előbbi kritikán aluli és ehetetlen gumiszerű izé). A hab a tortán az volt amikor az utólag kihozott narancslében beledarált papírt találtunk (ezt egyébként levonták a számlából). Erről fényképünk is van.
Itt kértük a számlát, elköszöntük és eljöttünk.
A pincérek még próbálták menteni a menthetetlent és búcsúajándékként hoztak elvitelre süteményeket, de köszöntük szépen nem kértük.
Elbúcsúztunk és soha többet nem fogjuk meglátogatni az éttermet.

6  Köszönet neki: esthers80
Értékelés időpontja: 2018. január 8. mobiltelefonon

Családi teadélutánon vettünk részt, a teák és az elkészítésük módja is igazán finom és autentikus.
A sütik szinte kivétel nélkül finomak és a látványtól is szemet gyönyörködtető.

1  Köszönet neki: kpckz
Értékelés időpontja: 2017. december 29.

Gyönyörű környezetben, példaértékű kiszolgálás mellett remek ételeket fogyaszthattunk. Gratulálok az étterem minden dolgozójának, köszönjük!

Köszönet neki: KatalinL89

A következőt megtekintő utazók: Émile ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Émile? Ossza meg benyomásait!