“Mindennapok kis luxusa”
Frappáns Art Pub értékelése

Frappáns Art Pub
Leírás: Ejtőzz, partizz, tobzódj, találkozz – vagy csak simán ülj be hozzánk egy jófajta ebédre! A Frappáns ezt mind tudja Budapest legelevenebb környékén, a Király utcában, közvetlenül a Gozsdu udvar mellett. Bármi is legyen a mai terv, az étel-ital felhozatal és a környezet is passzolni fog hozzá, megígérjük. Ess neki egy combos, magyaros fogásnak, vagy válaszd ravaszabb, egzotikus ízeinket! Van grandiózus pincénk a bulistáknak, pazar bárpulttal. Fancy, de barátságos éttermünk az üzletelőknek. Meg persze nagyvonalú tereink a kultúrprogramokhoz: a legénybúcsúktól a várt és váratlan szülinapozásokon át az egyedi, spéci banzájokig. Szóval: mikorra várhatunk?
Értékelés időpontja: 2015. augusztus 24.

Kellemes, tágas térben (konyhaszag nincs), vidám zene mellett, kedves emberek finom ételeket és italokat hoztak nekünk, amelyeket jó étvággyal elfogyasztottunk. És a végén egy barátságos összegről szóló számlát kaptunk. Azóta már többször is voltunk, és még fogunk is menni.

1  Köszönet neki: Sandor-J-N

Értékelés időpontja: 2015. augusztus 12.

Családi körben ünnepeltük tegnap édesapánk 80. születésnapját a számunkra oly kedves ünnep fényét emelte a jó kiszolgálás a hatalmas adagban mért kíváló ételek és jól hűtött italok. A sopszka salátát egy "vödör" méretű tálban ennek megfelelő adagban hozták. A ház kedveskedett az ünnepeltnek, amely gesztust ezuton is köszönjük és ami fontos a végén sem kellett meglepődnünk a fizetéskor. Ár-érték arány kiváló és a személyzet is nagyon kedves volt.Ajánlom mindenkinek.

Köszönet neki: Reanat6
Értékelés időpontja: 2015. augusztus 3.

A hely kifejezetten nagy. Amilyenek az adagok. A saláta egy akkora tányéron érkezett, amit inkább már nem is tányérnak, hanem tálnak neveznék. És finom is volt. Az árak jóval alacsonyabbak, mint a környező éttermekben. Tehát ha a Gozsdu udvar környékén elérhető áron szeretnék enni vagy netán este buli előtt berúgni, csak ide megyek innentől.

1  Köszönet neki: Schumberger
Értékelés időpontja: 2015. június 22.

Üzleti ebéden voltam, ár érték arányban a belvárosban az egyik legjobb, bőséges adagok, elérhető, sőt olcsó áron. A kiszolgálással sem volt probléma.
Roston csirkemellet fűszervajjal, ettem saláta körettel, A saláta köret önmagában felért egy fogással, a mennyiségét tekintve. A csirke szaftos ízletes, amilyennek lennie kell.

Ajánlom mindenkinek.

A látogatás dátuma: 2015. június
1  Köszönet neki: Natloz_Agrav
Értékelés időpontja: 2015. június 18. mobiltelefonon

Finom ízek kiadós adagok,mi visszatérünk. Jó ár-érték arány.
(Észre vettük, hogy nyílt egy új hely a környéken és kipróbáltuk)

A látogatás dátuma: 2015. június
Köszönet neki: Péter B

A következőt megtekintő utazók: Frappáns Art Pub ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Frappáns Art Pub? Ossza meg benyomásait!