“Tartar beefsteak”
Tukory Etterem értékelése

Tukory Etterem
Milyen alkalomra? Helyi konyha, Üzleti találkozók
Értékelés időpontja: 2018. február 26. mobiltelefonon

Kicsit retro’s hangulatban, de remek a kiszolgálás. Ez egy jó választás, nem csak előételnek!
Ezért IS érdemes ide visszatérni!

Köszönet neki: gaborm900

Értékelés időpontja: 2018. január 31.

Minden jó volt: csak kicsit korán zárnak. Elégedett vagyok a hellyel. Sokat járunk ide Remek hely, ajánlom.

1  Köszönet neki: Departure729175
Értékelés időpontja: 2018. január 18.

A maga kategóriájában a legjobbak közé sorolnám, az ételek ízletesek. Italválaszték kitűnő, a felszolgálás kedves, és udvarias.

Köszönet neki: geniusz
Értékelés időpontja: 2017. december 27.

Egy kulfoldi ismerosom jott meglatogatni es gondoltam elviszem a Tukory ettermbe, h egyen egy "piros kockas etterembe" is es nem csak mindig a flancos helyeken. 9 ora elott 10 perccel erkeztunk. Koszontunk de latszott h nem orulnek nekunk. Ez a felszolgalo stilusan is meglatszott. Kozolte velunk h mar nincs konyha !! 10-kor zar az etterem, a konyha meg 1 oraval elotte. Ertem en, hiszen a legtobb helyen kb fel oraval, 1 oraval elobb zar a konyha. De 9-ig vagyis "az 1 oraval elottig" meg volt 10 perc, de meg igy sem akartak minket kiszolgalni. 3 vendegrol beszelunk, tehat nem egy 15 fos tarsasagrol.

Atmentunk a Cafe Vianba, ahol rogton egy 70 euros borral inditottunk. Ha nem kell a helynek a penz mert annyi vendege van akkor nincs ezzel baj, mert mi tobbet nem megyunk oda, az mar egyszer biztos.

Azota egyszer el kellett mennem oda, akkor keszult ez a kep is az etelrol. Azota a szamlaba beleteszik a szervizdijat amit NAGYON de NAGYON nem tartok jo otletnek. Ertem en h a tulajdonos nem hajlando fizetni a felszolgaloknak es nekik ez a beleepitett szervizdij a fizetesuk, de had en dontsem mar el h elegedett vagyok-e a szervizzel, a szolgaltatassal es donthessem el h akarok-e hagyni borravalo, szervizdijat vagy sem !

A látogatás dátuma: 2017. február
Köszönet neki: Nick_J_Carraway
Értékelés időpontja: 2017. június 26.

Barátaim és magam, családom és üzleti partnereim már cca két évtizede vagyunk vendégei a Tüköry Étteremnek. Bár a személyzet az idők során az előnyére változott (férfiak helyett hölgyek lettek), a kiszolgálás és a kínálat továbbra is magas szintű. Jó betérni ide! Külön köszönet a figyelmes és kedves kiszolgáló hölgyeknek! Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki a klasszikus magyar ételeket és a nagyon-nagyon kedves kiszolgálást kedveli. Külön élmény, hogy a régi (törzs-) vendégeket már névről is ismerik, ez jelentősen növeli a hely baráti-családias hangulatát.

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: AlainDelonBp

A következőt megtekintő utazók: Tukory Etterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Tukory Etterem? Ossza meg benyomásait!