“Egyszer mindenképp kipróbálandó”
Che Che Bistrocafe értékelése

Che Che Bistrocafe
76. helyezett 163 Falatozók közül Budapesten
Környék: Terézváros
Leírás: Che Che Bistrocafe is a new and exciting streetfood restaurant. Our main profile is the grill sandwich, like steak, thai chicken, cezar and more. We also have fresh smoothies, juices and very good coffees. You can taste hungarian draft craft beers and cookies. In the morning we serve breakfest and pastries. Everything is fresh, healthy and very delicious. Let's try us! We speak english and have free wi-fi!
Értékelés időpontja: 2018. március 6.

Ebédre ugrottam ki hozzájuk, mert a közelben vannak, és kellemes csalódás volt a hely. A hamburger nagy és laktató, a menü opció pedig nem rossz. A srácok kedvesek, és nem tétlenkednek, a várakozás se tartott túl sokáig az elviteles rendelésre.

Köszönet neki: szsofia90

Értékelés időpontja: 2018. február 3. mobiltelefonon

Az ízekkel semmi gond nem volt !
Viszont a hús elégé túl volt sütve inkább emlékeztetett cipő talpra mint húsra.
A buci szaraz volt mint a másnapos pék áru a boltokban. Persze nem lehet minden tökéletes de ezeket figyelembe véve nem nem mondanám hogy elégedetlen távoztam.

1  Köszönet neki: Gergo-Kov
Értékelés időpontja: 2017. december 27. mobiltelefonon

Isteni finom még mindig , a szigeten kóstoltam elosszor , nemrégiben gondoltam beterek a Teréz körúti üzletbe hogy előtörjön bennem a fesztivalszezon az étel minőségében nem csalódtam ugyan azt kaptam amire vártam . Viszont a kiszolgálással nem voltam megelégedve , a pultos hölgy inkább foglalkozott a kollégájával és a kint ülő barátnőjével mint a vendégekkel . De meg mindig ti vagytok a legjobbak ! Hamarosan találkozunk! Steakforever

Köszönet neki: gergo146
Értékelés időpontja: 2017. november 4.

Tavaly év elején szinte hetente jártam ide, imádtam, mindenen érződött a precizitás, a törődés. A duplasteak szendvics hatalmas kedvenc lett, de minden szendvicsnek volt létjogosultsága, nagyon jól össze volt rakva minden kombó. A thai szószos csónakburgonya szintén iszonyatosan finom volt, és a limonádét is csak dicsérni tudom!
Sajnos az átalakítás és a foodtruck-ozás óta átmentek "nagyiparba", hatalmasat drágultak, ezzel szemben nem érzem azt a törődést, sok panaszt látok a rágós marhahúsról, rosszabb minőségű szendvicsekről, nekem pedig a krumplim lett sokkal rosszabb, mint amit megszoktam tőlük.
Nagyon sajnálom, nem is merek menni többet, mert oly szépek a tavalyi emlékeim a helyről, nem akarom rombolni. Tavaly biztos, hogy maximumra értékelem a helyet (ahogy facebook-on megtettem), most már nem tudom megtenni jó szívvel.

A látogatás dátuma: 2016. december
Köszönet neki: Péter K
Márton L, a Che Che Bistrocafe alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. november 22.

Kedves Péter,

köszönjük az értékelést, legfőképp azt, hogy olyan visszsajelzést adtál, amiből mi is tanulhatunk. Nem tudom mikor voltál nálunk utóljára, tény, hogy tavaly volt egy nehezebb időszak, amikor egyrészt a foodtruck miatt kevesebb idő jutott az üzletre és nehezen találtunk megfelelő személyzetet is, de szerintünk most egy nagyon jó csapat állt össze és sokat fejlődtünk minden, általad említett téren. A szendvicsek ára tavaly április óta nem változott, de tény, hogy a két és fél évvel előtti nyitáshoz képest volt egyszer egy áremelésünk. Ezzel együtt is úgy gondoljuk, hogy ár-érték arányban még mindig elég jók vagyunk egy kicsit olcsóbb gyroshoz vagy egy minim kétszer ennyibe kerülő "kézműves hamburgerezőben" kapható hasonló méretű ételhez képest. De egy szónak is szász a vége, az a lényeg, hogy Neked, mint vendégnek mi a benyomásod, szóval, ha egyszer mégis bejössz és eszel valamit, utána kérlek írd meg nekünk:) Üdv, Che Che

Értékelés időpontja: 2017. augusztus 23.

Egy nagyon jó barátnőmmel voltunk úton éppen a minap és úgy esett, hogy mindketten megéheztünk, annyi időnk pedig még pont volt, hogy a Nyugati pályaudvar környékén bekapjunk valamit. A másik hely, amit először kinézett magunknak a barátnőm, gyanúsan kongott az ürességtől, így a pár lépéssel odébb lévő Che Che Bistrocaféra esett a választásunk - mivel, ahogy ő fogalmazott, a közismert gyorséttermekben csak junk food van, azt pedig ő nem akar. :)
Már előzőleg is olvasott és hallott jókat a helyről, így bíztunk benne, hogy nagy negatívum nem érhet.
S valóban, nem csalódtunk! Én személy szerint nagy burgerfogyasztó vagyok, de idejét sem tudom, mikor ettem utoljára ennyire finomat. A klasszikus fitness burgerre esett a választásom, s nagyon meglepett, hogy itt tényleg igazi grillezett csirkemellfilét kap belé az ember, nem valami megmagyarázhatatlan eredetű húsfélét, ami a meghirdetett állatot legfeljebb nyomokban tartalmazza. A saláta, a joghurtos szósz, a pitaszerű buci mind-mind különleges ízélményt nyújtottak. Barátnőm marhahúsos burgert evett, s külön dicsérettel illette, hogy tettek bele rukkolát, amit ő nagyon szeret. Egyszóval, mindketten a legpozitívabb ízélményekkel távoztunk. Az emeleti falfestésért pedig külön pluszpont, nagyon viccesnek találtunk és remek keretet adott a sebtében készített képeinknek. :)
Nem gondoltam volna, hogy akad egy ilyen pofás kis kajálda errefelé, de nagyon jólesett a pozitív meglepetés, amit a kiszolgálás és az étel kapcsán tapasztaltunk. Még biztos, hogy visszatérünk! (És legközelebb hozom a külföldi páromat is. ;) )

Köszönet neki: InaausUngarn

A következőt megtekintő utazók: Che Che Bistrocafe ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Che Che Bistrocafe? Ossza meg benyomásait!