“Isteni volt!”
Costes Downtown értékelése

Costes Downtown
Értékelés időpontja: 2017. február 3.

Csodás előétel, profi és kedves kiszolgálás, a főétel is különleges, a desszertekről nem beszélve.Finom bor, elegancia, kitűnő fogások. Nagyon jól éreztük magunkat.

Köszönet neki: marcipan60

Értékelés időpontja: 2016. november 6.

Háromszor voltam az étteremben: először egy társasággal a nyitás utáni napokban-ekkor a gyakorlatlanságnak tudtuk be a közepes konyhát.Másodszor egy kedvezményes ebéd keretében
tapasztaltuk a csodás belső berendezésű étteremben a gyönyörűen tálalt, de nem túl ízletes, nem karakteres ételeket.Ezek után némileg csodálkoztam a " csillag" megszerzésén.Még egyszer próbálkoztam, az eredmény hasonló volt. Már a kezdet: közepes minőségű péksütemény kenhetetlen, jéggé fagyott vajjal ...

3  Köszönet neki: wiva2016
Értékelés időpontja: 2016. május 2. mobiltelefonon

Nagy étkű családból származon és kicsit kételyeim voltak afelől hogy jól fogok-e lakni. A három fogásos ebéd után, amely mennyei volt, olyan jól laktam hogy nem is kívánhattam volna jobbat. Aki teheti, árban nem a legolcsóbb étkezési hely, feltétlen menjen el ide. Itt már az ételek látványától is jól lakik az ember.

Köszönet neki: Ákos V
Értékelés időpontja: 2016. április 25.

Egyszer voltunk eddig az étteremben. Jól éreztük magunkat. Luxus kiszolgálás, még talán egy kicsit nagyobb is a személyzet, mint kellene. Az ételek finomak, bár a rizotto nem volt meggyőző.

Köszönet neki: ZoltanR59
Értékelés időpontja: 2016. április 15.

A mai napon a szüleim házassági évfordulóját mentünk el hárman megünnepelni az étterembe 12.30-kor. Pár nívósabb helyen, a legtöbb itthoni Michelin csillagot kapott étteremben, többek között a Ráday utcai testvérétteremben is jártunk már. Így voltak elképzeléseink a hazai fine dining színvonalról. A foglalás rendben zajlott, a kért asztalt kaptuk.
Először kizárólag az üzleti ebéd lapot kaptuk, külön határozott kérésünkre előadták a Lobby menü lapot is, amiből tudtunk ételt választani. Ehhez a döntéshez három éttermi személy tanácskozására volt szükség. Mind a két lap 12-től délutánig, illetve estig van hirdetve az interneten, illetve a telefonos foglaláskor is megerősítették ezt az információt. Ezzel a tudattal mentünk oda.
Az ételek különösképpen nem nyűgöztek le bennünket, de valóban fantáziadúsan voltak elkészítve, tálalva.
A kacsacomb igazán jól sikerült. (Ezt is a nagy keservesen előadott Lobby menüből választottuk.)
Amit nagyon felháborítónak találok annak ellenére, hogy a fizetéskor kedves, pici csinos desszertekkel leptek meg minket az, hogy az italoknál kétszer felszámoltak 0,8 l Vis Vitalis vizet, holott egy-egy pohárral ittunk belőle. Ez 1,6 liter. Az üvegek nem voltak tele. Egy külön, az ablaknál elhelyezett „Italhűtőből” töltöttek nekem az eleve nyitott üvegből később úgy, hogy két kortyot sem sikerült a meleg vízből innom. Utólag már értettem miért ez a nagy töltögetés. A helyszínen igazán még elgondolkodtató volt, hogy egy teli pohárba miért is kell rátölteni kb. 0,2 deci vizet .
Valószínűleg egy évfolyam találkozóra lehet így felszámolni az el nem fogyasztott italt. A lapon található volt kisebb kiszerelésű víz is. Meg sem kérdezték, hogy kérünk-e olyat. Jött a nagy víz. Mi nem néztük meg a helyszínen tüzetesen a számlát, csak otthon szembesültünk a minden bizonnyal egész véletlenül keményen felszámított két tétellel.
Nagyon reméljük, hogy a hibákon sikerül javítaniuk. Főleg azért, mert a ritka magyar vendég visszatérne oda, ahonnan jó emlékekkel távozott,
A külföldi beesők valószínűleg egyszer kipróbálják. De az is lehet, hogy ez a cél.

5  Köszönet neki: Csalodottak

A következőt megtekintő utazók: Costes Downtown ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Costes Downtown? Ossza meg benyomásait!