“Nekem tetszett”

67 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 34 pozitív szavazat
“Nekem tetszett”
Értékelés időpontja: 2017. február 14. mobiltelefonon

Először jártam a helyen, igényes francia kollegákkal volt vacsoránk. 4 fogásos degusztációs menüt kertünk, ami valójában 8 fogás volt, mert mindenből 2 félét kóstoltunk. A kóstolási mennyiségek nem nagyok, de mire végigértünk rajtuk, teljesen megteltünk. Azt kaptuk, amit vártunk és smire számítottunk. Az ízek nagyszerű választéka és kombinációja. A szerviz magas színvonalú volt, a szervízköltség 15%-s volumene kissé magas, de legalábbis szokatlan. A menühöz kínált borok igazán nagyszerűek voltak, egy volt csak ami nem érte el a többiek es a vacsora színvonalát. Az sem volt rossz, de csak középszerű. Aki ezt meg tudja fizetni és van igénye erre a színvonalra, annak báttan ajánlom, nem fog csalódni.

Látogatás dátuma: 2017 februárjában
Köszönet neki: 792gyulag
CostesDTManagement, a Costes Downtown alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre., 2017. február 16.
Kedves 792gyulag!

Mindenek előtt szeretnénk megköszönni, hogy megosztotta remek élményeit az éttermünkkel kapcsolatban, nagyon sokat jelent nekünk a véleménye.
Örömmel halljuk, hogy a Costes Downtown-ra esett választásuk a kollegális vacsora helyszínéül.

Külön köszönjük, hogy kiemelte és nagyszerűnek tartotta a feltálalt ételek ízvilágát. Vendégeink elégedettsége és maximális kikapcsolódása az egyik legfontosabb a számunkra, így nagy örömmel tölt el bennünket, hogy a felszolgálásunkat magas színvonalúnak ítélte.
Köszönjük a borkínálatunkkal kapcsolatos megjegyzését is, feltétlenül fontolóra vesszük véleményét.
Végül, de nem utolsó sorban, boldoggá tesz minket, hogy éttermünket ajánlja másoknak is. Mindent megteszünk a jövőben is, hogy a lehető legkellemesebb időt töltsék nálunk vendégeink.

Alig várjuk, hogy ismét betérjen hozzánk, biztosítjuk, hogy a Costes Downtown-ban mindig a legjobb minőséget fogja kapni.

Üdvözlettel,

Kiszolgálás
    Érték
    Hangulat
Dátum | Osztályozás
  • Előbb a hagyományos kínai nyelvűek
  • Előbb az egyszerűsített kínai nyelvűek
  • Előbb a dán nyelvűek
Magyar nyelvűek előre
1 . szintű közreműködő
4 értékelés
“Isteni volt!”
Értékelés időpontja: 2017. február 3.

Csodás előétel, profi és kedves kiszolgálás, a főétel is különleges, a desszertekről nem beszélve.Finom bor, elegancia, kitűnő fogások. Nagyon jól éreztük magunkat.

• Látogatás dátuma: 2016 novemberében
Köszönet neki: marcipan60
Budapest, Hungary
3 . szintű közreműködő
13 értékelés
6 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 4 pozitív szavazat
“costes downtown”
Értékelés időpontja: 2016. november 6.

Háromszor voltam az étteremben: először egy társasággal a nyitás utáni napokban-ekkor a gyakorlatlanságnak tudtuk be a közepes konyhát.Másodszor egy kedvezményes ebéd keretében
tapasztaltuk a csodás belső berendezésű étteremben a gyönyörűen tálalt, de nem túl ízletes, nem karakteres ételeket.Ezek után némileg csodálkoztam a " csillag" megszerzésén.Még egyszer próbálkoztam, az eredmény hasonló volt. Már a kezdet: közepes minőségű péksütemény kenhetetlen, jéggé fagyott vajjal ...

• Látogatás dátuma: 2016 májusában
1 Köszönet neki: wiva2016
5 . szintű közreműködő
32 értékelés
24 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 8 pozitív szavazat
“Meglepődtem”
Értékelés időpontja: 2016. május 2. mobiltelefonon

Nagy étkű családból származon és kicsit kételyeim voltak afelől hogy jól fogok-e lakni. A három fogásos ebéd után, amely mennyei volt, olyan jól laktam hogy nem is kívánhattam volna jobbat. Aki teheti, árban nem a legolcsóbb étkezési hely, feltétlen menjen el ide. Itt már az ételek látványától is jól lakik az ember.

Látogatás dátuma: 2016 májusában
Köszönet neki: Ákos V
4 . szintű közreműködő
27 értékelés
11 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 8 pozitív szavazat
“Kíváló ételek”
Értékelés időpontja: 2016. április 25.

Egyszer voltunk eddig az étteremben. Jól éreztük magunkat. Luxus kiszolgálás, még talán egy kicsit nagyobb is a személyzet, mint kellene. Az ételek finomak, bár a rizotto nem volt meggyőző.

Látogatás dátuma: 2015 októberében
Köszönet neki: ZoltanR59

A következőt megtekintő utazók: Costes Downtown ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Costes Downtown? Ossza meg benyomásait!