“csodalatos”
Costes Downtown értékelése

Costes Downtown
Értékelés időpontja: 2017. április 4.

fine dinnig a toppon.remek etelek, elso osztaju kiszolgalas, kivalo borvalasztek, remek alapanyagok csodalatosan elkeszitve

Köszönet neki: Péter H
CostesDTManagement, a Costes Downtown alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. április 10.

Kedves Péter H,

Mindenek előtt engedje meg, hogy nagyon szépen megköszönjük Önnek, amiért leírta és megosztotta velünk véleményét éttermünkről, igazán boldoggá tesz minket ezzel.

Rendkívül örülünk, hogy ételeinkkel maximálisa meg volt elégedve, valamint külön öröm számunkra, hogy kiszolgálásunk is elnyerte a tetszését. Nagyon boldogak vagyunk továbbá, hogy kiemelte remek borainkat és a legmagasabb minőségű alapanyagokat is felfedezte ételeiben.

Köszönjük szépen még egyszer a kedves értékelését. Reméljük, hamarosan újra vendégül láthatjuk, szeretettel várjuk!

Üdvözlettel,
Costes Downtown Management

Értékelés időpontja: 2017. február 14. mobiltelefonon

Először jártam a helyen, igényes francia kollegákkal volt vacsoránk. 4 fogásos degusztációs menüt kertünk, ami valójában 8 fogás volt, mert mindenből 2 félét kóstoltunk. A kóstolási mennyiségek nem nagyok, de mire végigértünk rajtuk, teljesen megteltünk. Azt kaptuk, amit vártunk és smire számítottunk. Az ízek nagyszerű választéka és kombinációja. A szerviz magas színvonalú volt, a szervízköltség 15%-s volumene kissé magas, de legalábbis szokatlan. A menühöz kínált borok igazán nagyszerűek voltak, egy volt csak ami nem érte el a többiek es a vacsora színvonalát. Az sem volt rossz, de csak középszerű. Aki ezt meg tudja fizetni és van igénye erre a színvonalra, annak báttan ajánlom, nem fog csalódni.

Köszönet neki: 792gyulag
CostesDTManagement, a Costes Downtown alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. február 16.

Kedves 792gyulag!

Mindenek előtt szeretnénk megköszönni, hogy megosztotta remek élményeit az éttermünkkel kapcsolatban, nagyon sokat jelent nekünk a véleménye.
Örömmel halljuk, hogy a Costes Downtown-ra esett választásuk a kollegális vacsora helyszínéül.

Külön köszönjük, hogy kiemelte és nagyszerűnek tartotta a feltálalt ételek ízvilágát. Vendégeink elégedettsége és maximális kikapcsolódása az egyik legfontosabb a számunkra, így nagy örömmel tölt el bennünket, hogy a felszolgálásunkat magas színvonalúnak ítélte.
Köszönjük a borkínálatunkkal kapcsolatos megjegyzését is, feltétlenül fontolóra vesszük véleményét.
Végül, de nem utolsó sorban, boldoggá tesz minket, hogy éttermünket ajánlja másoknak is. Mindent megteszünk a jövőben is, hogy a lehető legkellemesebb időt töltsék nálunk vendégeink.

Alig várjuk, hogy ismét betérjen hozzánk, biztosítjuk, hogy a Costes Downtown-ban mindig a legjobb minőséget fogja kapni.

Üdvözlettel,
Costes Downtown Management

Értékelés időpontja: 2017. február 3.

Csodás előétel, profi és kedves kiszolgálás, a főétel is különleges, a desszertekről nem beszélve.Finom bor, elegancia, kitűnő fogások. Nagyon jól éreztük magunkat.

Köszönet neki: marcipan60
Értékelés időpontja: 2016. november 6.

Háromszor voltam az étteremben: először egy társasággal a nyitás utáni napokban-ekkor a gyakorlatlanságnak tudtuk be a közepes konyhát.Másodszor egy kedvezményes ebéd keretében
tapasztaltuk a csodás belső berendezésű étteremben a gyönyörűen tálalt, de nem túl ízletes, nem karakteres ételeket.Ezek után némileg csodálkoztam a " csillag" megszerzésén.Még egyszer próbálkoztam, az eredmény hasonló volt. Már a kezdet: közepes minőségű péksütemény kenhetetlen, jéggé fagyott vajjal ...

3  Köszönet neki: wiva2016
Értékelés időpontja: 2016. május 2. mobiltelefonon

Nagy étkű családból származon és kicsit kételyeim voltak afelől hogy jól fogok-e lakni. A három fogásos ebéd után, amely mennyei volt, olyan jól laktam hogy nem is kívánhattam volna jobbat. Aki teheti, árban nem a legolcsóbb étkezési hely, feltétlen menjen el ide. Itt már az ételek látványától is jól lakik az ember.

Köszönet neki: Ákos V

A következőt megtekintő utazók: Costes Downtown ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Costes Downtown? Ossza meg benyomásait!