“csodalatos”

Costes Downtown
5 értékelés
3 étteremről szóló értékelés
“csodalatos”
Értékelés időpontja: 2017. április 4.

fine dinnig a toppon.remek etelek, elso osztaju kiszolgalas, kivalo borvalasztek, remek alapanyagok csodalatosan elkeszitve

Látogatás dátuma: 2017 áprilisában
Köszönet neki: Péter H
CostesDTManagement, a Costes Downtown alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre., 2017. április 10.
Kedves Péter H,

Mindenek előtt engedje meg, hogy nagyon szépen megköszönjük Önnek, amiért leírta és megosztotta velünk véleményét éttermünkről, igazán boldoggá tesz minket ezzel.

Rendkívül örülünk, hogy ételeinkkel maximálisa meg volt elégedve, valamint külön öröm számunkra, hogy kiszolgálásunk is elnyerte a tetszését. Nagyon boldogak vagyunk továbbá, hogy kiemelte remek borainkat és a legmagasabb minőségű alapanyagokat is felfedezte ételeiben.

Köszönjük szépen még egyszer a kedves értékelését. Reméljük, hamarosan újra vendégül láthatjuk, szeretettel várjuk!

Üdvözlettel,

Kiszolgálás
    Érték
    Hangulat
Dátum | Osztályozás
  • Előbb a hagyományos kínai nyelvűek
  • Előbb az egyszerűsített kínai nyelvűek
  • Előbb a dán nyelvűek
63 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 32 pozitív szavazat
“Nekem tetszett”
Értékelés időpontja: 2017. február 14. mobiltelefonon

Először jártam a helyen, igényes francia kollegákkal volt vacsoránk. 4 fogásos degusztációs menüt kertünk, ami valójában 8 fogás volt, mert mindenből 2 félét kóstoltunk. A kóstolási mennyiségek nem nagyok, de mire végigértünk rajtuk, teljesen megteltünk. Azt kaptuk, amit vártunk és smire számítottunk. Az ízek nagyszerű választéka és kombinációja. A szerviz magas színvonalú volt, a szervízköltség 15%-s volumene kissé magas, de legalábbis szokatlan. A menühöz kínált borok igazán nagyszerűek voltak, egy volt csak ami nem érte el a többiek es a vacsora színvonalát. Az sem volt rossz, de csak középszerű. Aki ezt meg tudja fizetni és van igénye erre a színvonalra, annak báttan ajánlom, nem fog csalódni.

Látogatás dátuma: 2017 februárjában
Köszönet neki: 792gyulag
CostesDTManagement, a Costes Downtown alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre., 2017. február 16.
Kedves 792gyulag!

Mindenek előtt szeretnénk megköszönni, hogy megosztotta remek élményeit az éttermünkkel kapcsolatban, nagyon sokat jelent nekünk a véleménye.
Örömmel halljuk, hogy a Costes Downtown-ra esett választásuk a kollegális vacsora helyszínéül.

Külön köszönjük, hogy kiemelte és nagyszerűnek tartotta a feltálalt ételek ízvilágát. Vendégeink elégedettsége és maximális kikapcsolódása az egyik legfontosabb a számunkra, így nagy örömmel tölt el bennünket, hogy a felszolgálásunkat magas színvonalúnak ítélte.
Köszönjük a borkínálatunkkal kapcsolatos megjegyzését is, feltétlenül fontolóra vesszük véleményét.
Végül, de nem utolsó sorban, boldoggá tesz minket, hogy éttermünket ajánlja másoknak is. Mindent megteszünk a jövőben is, hogy a lehető legkellemesebb időt töltsék nálunk vendégeink.

Alig várjuk, hogy ismét betérjen hozzánk, biztosítjuk, hogy a Costes Downtown-ban mindig a legjobb minőséget fogja kapni.

Üdvözlettel,
Costes Downtown Management
Budapest, Magyarország
4 értékelés
“Isteni volt!”
Értékelés időpontja: 2017. február 3.

Csodás előétel, profi és kedves kiszolgálás, a főétel is különleges, a desszertekről nem beszélve.Finom bor, elegancia, kitűnő fogások. Nagyon jól éreztük magunkat.

• Látogatás dátuma: 2016 novemberében
Köszönet neki: marcipan60
Budapest, Hungary
9 értékelés
5 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 3 pozitív szavazat
“costes downtown”
Értékelés időpontja: 2016. november 6.

Háromszor voltam az étteremben: először egy társasággal a nyitás utáni napokban-ekkor a gyakorlatlanságnak tudtuk be a közepes konyhát.Másodszor egy kedvezményes ebéd keretében
tapasztaltuk a csodás belső berendezésű étteremben a gyönyörűen tálalt, de nem túl ízletes, nem karakteres ételeket.Ezek után némileg csodálkoztam a " csillag" megszerzésén.Még egyszer próbálkoztam, az eredmény hasonló volt. Már a kezdet: közepes minőségű péksütemény kenhetetlen, jéggé fagyott vajjal ...

• Látogatás dátuma: 2016 májusában
1 Köszönet neki: wiva2016
Budapest, Magyarország
24 értékelés
18 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 6 pozitív szavazat
“Meglepődtem”
Értékelés időpontja: 2016. május 2. mobiltelefonon

Nagy étkű családból származon és kicsit kételyeim voltak afelől hogy jól fogok-e lakni. A három fogásos ebéd után, amely mennyei volt, olyan jól laktam hogy nem is kívánhattam volna jobbat. Aki teheti, árban nem a legolcsóbb étkezési hely, feltétlen menjen el ide. Itt már az ételek látványától is jól lakik az ember.

Látogatás dátuma: 2016 májusában
Köszönet neki: Ákos V

A következőt megtekintő utazók: Costes Downtown ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Costes Downtown? Ossza meg benyomásait!