“Üzleti vacsora”
Bock Bisztró értékelése

Bock Bisztró
Milyen alkalomra? Romantikus, Különleges alkalmak, Üzleti találkozók, Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Késő éjszakai, Vacsora, Ebéd, Rezervátumok
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2018. január 26. mobiltelefonon

Remek hely, képzett kedves személyzet. Degusztációs menü isteni. Mindenhez a hozza illő borral. Itt élmény a gasztronómia. Nem hiába az ország legjobb séfjének az üzlete. Gratulálok

1  Köszönet neki: kinga66

Értékelés időpontja: 2018. január 11. mobiltelefonon

Egy csodás estét tölthettünk el itt a párommal, az ételek kifogástalanok voltak, mennyei ízvilággal. A felszolgálás is 5*-os, nagyon kedvesek és figyelmesek voltak. Biztosan visszatérünk még. Mindenkinek ajánlom!

Köszönet neki: Claudia M
Értékelés időpontja: 2017. december 1. mobiltelefonon

Feleségemmel jártunk itt és mindennel maradéktalanul elégedettek voltunk. Rég ettem már ilyen sok finomságot. A libamáj mennyei a báránygerinchez foghatót még nem ettem. A vörös borok fenségesek. Ajánlom mindenkinek aki szereti a különleges ételeket kiváló borok kíséretében.

Köszönet neki: 266p_terb
Értékelés időpontja: 2017. november 13. mobiltelefonon

Nagyon kedves kiszolgálás, az ételek finomak,szép,gusztusosak a tányéron...Kár,hogy a libasült vasárnap már ebédre elfogyott.

Köszönet neki: Andibaba0401
Értékelés időpontja: 2017. november 10. mobiltelefonon

Tökéletes kiszolgálás és fantasztikusan finom ételek. Párommal az evfordulonk alkalmából látogattunk el. Csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: NoraS2117

A következőt megtekintő utazók: Bock Bisztró ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bock Bisztró? Ossza meg benyomásait!