“Romantikus vacsora”
Bock Bisztró értékelése

Bock Bisztró
Milyen alkalomra? Különleges alkalmak, Helyi konyha, Üzleti találkozók, Romantikus
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Reggeli, Ebéd, Késő éjszakai, Foglalások
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2018. március 12. mobiltelefonon

Párommal voltunk ma itt, nagyon finomak az újragondolt ételek. Bőségesek voltak a fogások, a Bock vörösborai és desszertborai is kiválóan passzoltak az ételekhez! Nagyon kedvesek voltak a pincérek! Csak ajánlani tudom.

Köszönet neki: GaborConway
Aron_Remenyik, a Bock Bisztró alkalmazásában álló PR válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 19.

Kedves Gábor! Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat, örülünk, hogy elégedett volt éttermünkkel! Várjuk vissza nagyon sok szeretettel!

Értékelés időpontja: 2018. február 24. mobiltelefonon

Aki szeretne egy jó helyen enni Budapesten, annak mindenképpen ajánlom!
Az ételek minősége kifogástalan, a kiszolgálás extra.
Nagy a választék borok terén, a pincér szakértelme sokat ad hozzá a helyhez.

Köszönet neki: Cruiser651076
Értékelés időpontja: 2018. január 26. mobiltelefonon

Remek hely, képzett kedves személyzet. Degusztációs menü isteni. Mindenhez a hozza illő borral. Itt élmény a gasztronómia. Nem hiába az ország legjobb séfjének az üzlete. Gratulálok

1  Köszönet neki: kinga66
Értékelés időpontja: 2018. január 11. mobiltelefonon

Egy csodás estét tölthettünk el itt a párommal, az ételek kifogástalanok voltak, mennyei ízvilággal. A felszolgálás is 5*-os, nagyon kedvesek és figyelmesek voltak. Biztosan visszatérünk még. Mindenkinek ajánlom!

Köszönet neki: Claudia M
Értékelés időpontja: 2017. december 1. mobiltelefonon

Feleségemmel jártunk itt és mindennel maradéktalanul elégedettek voltunk. Rég ettem már ilyen sok finomságot. A libamáj mennyei a báránygerinchez foghatót még nem ettem. A vörös borok fenségesek. Ajánlom mindenkinek aki szereti a különleges ételeket kiváló borok kíséretében.

Köszönet neki: Péter B

A következőt megtekintő utazók: Bock Bisztró ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bock Bisztró? Ossza meg benyomásait!