“menu”

Castro Bistro
Konyha: Büfé, Kelet-európai
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Vacsora, Svédasztal, Foglalások
Környék: Erzsébetváros
Értékelés időpontja: 2018. február 27.

Időben kell érkezni, hogy jusson menu, és szabad asztal, de az étel és kiszolgálás nagyszerű! Ajánlom!

Köszönet neki: Fanni Z

Értékelés időpontja: 2018. január 19. mobiltelefonon

Meg kell hogy mondjam, a Castro Bistro az elmúlt időszak egyik legkellemesebb csalódás az elmúlt időszakban az életemben, ami az éttermeket illeti.
Korábban nem is sejtettem, hogy az amúgy vegyesen nem vegán és vegán ételeket tartalmazó étlapon a tételek jelentős része kérhető vegán változatban is a pincértől.
Ilyen formán vegán vàltozatú tortilla levest és vegán töltött kàposztát kértünk egy-egy pohár borral, és nem kellett csalódnunk, kiváló ízvilág és finom fűszerezéssel talàlkoztunk mindkét fogásnál.
A kiszolgálás kedves, közvetlen, a hely hangulatos, beülős, a környèken talán a legbarátságosabb - felüdülés a szomszédos utcákban fellelhető mesterkélt és műanyag érzést keltő “fancy” èttermek sokaságàban.

Köszönet neki: Sightsee689273
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 9.

A rendelt ételben a különleges ízek és azok mesteri párosítása volt jellemző. Kifinomult tálalás és a hely különleges atmoszférája páratlan. Nagyon tudom ajánlani.

A látogatás dátuma: 2016. augusztus
Köszönet neki: EBela72
Értékelés időpontja: 2016. június 16.

Kellemes hangulatú hely, nyáron terasszal. Szeretjük, bár az ételek tekintetében kissé változatosak a tapasztalatink. Viszont itt kaptuk az eddig legtökéletesebb egyszerűen nagyszerű tejeskávét (ige, azt is el lehet rontani, és Bp-en el is rontják).

A látogatás dátuma: 2016. április
1  Köszönet neki: Shhh-Trust-Me-Pet
Értékelés időpontja: 2016. március 15.

Többször volt szerencsém a Castróban enni-inni, de nem mindig volt egyforma a színvonal. Régebben jobb volt az étlap, nagyobbak voltak az adagok, és valahogy kedvesebb volt a személyzet is. Tavaly ősszel, mikor betértem egy barátommal, mindennek csak a hűlt helyét találtam. Persze lehet, hogy csak rossz napot fogtam ki, de a kaja legjobb esetben is csak átlagos volt, sőt, a személyzet nem volt igazán képben - pedig csak az étlapon szereplő egyik kajával kapcsolatban akartam kérdezni, de úgy tűnik, ez is meghaladta a tudását :(
Mindenesetre a régi jó emlékekért megy a 4 pont.

A látogatás dátuma: 2015. november
Köszönet neki: nr_trk