“A járt utat a járatlanra el NE cseréld ! ”
Konyha értékelése

Konyha
Környék: Erzsébetváros
Környék: Erzsébetváros
Értékelés időpontja: 2018. február 28. mobiltelefonon

Mindig szeretek új helyekre menni, az újdonságokat kipróbálni.
Azt gondolom nem vagyok az a filléres ember, és ha valami finom, jó a környezet, és remek a kiszolgálást az mindent megér...itt ellenben nem ezt kaptam.
Jómagam és társaságom abszolút liberális felfogású emberek vagyunk, elfogadjuk az egyéb identitással rendelkező embereket, nincsen ezzel semmi gondd, de egy vendéglátó helyen elvárható az, hogy a felszolgáló kedves legyen. Itt nem az. Egy abszolút faarcú, nyűgös ( “mi a francért jöttek ezek ide”), az ételt is kis undorral felszolgáló egyen “megmérgezi” az egyenként sem olcsó helyet.
Itt is 2x voltam életemben. Először és utoljára. Biztos nem jövünk többet ide...
Az étel, ár-értek aranyba abszolút belvárosinak mondható, nem occo, de viselhető, én kacsamellett ettem édes burgonyapürével 4 ropiért... és ittam egy kólát.

Köszönet neki: HubiRobi
Sándor K, a Konyha alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. április 10.

Kedevs Robert!

Sajnálattal fogadjuk az értékeledet, azóta történtek személyi változtatások, aminek többek között az értékelésed adott okot. Nagyon szépen köszönjük az észrevételed, reméljük a közeljövőben még kaphatunk egy esélyt. A mielöbbi viszontlátásra:)

Értékelés időpontja: 2018. február 2. mobiltelefonon

Igényes helynek gondoltuk és barátságosnak emiatt többen beültünk vacsorázni. Szerencsére több sikertelen telefonos és netes asztalfoglalás után mégis elfértünk. Pozitív. Az ár és az ételek színvonalához képest a kiszolgálás botrányos. Egy ilyen hely nem értem miért alkalmaz olyan embert(ket), aki stílusával lepipálna 40 év üzemi konyhán dolgozó, zsír szagban megfáradt konyhás néni, csapkodós, ételt odab.szos, örüljélhogyennikapsz stílusát. Amit megkaptunk azt teljes közönnyel odanyomta elénk legyen az bármi, a tányérok kellemesen csörömpöltek a fa asztalon. Mikor jeleztük, hogy külön fizetnénk megkaptuk a teljes blokkot egyben - ezzel semmi gond- és egy mondatot...itt van válogassátok ki ki mit evett.....persze itt is a hangsúly és az arckifejezés volt a megfizethetetlen. Egy ilyen élmény után, legyen a kaja bármilyen lenyűgöző az ember keserű szájízzel jön el. Egy hely színvonalát nem csak az árakkal lehet felnyomni! Ja igen, és a poharakat nem a szájuknál fogva adjuk oda a vendégnek....ez alap! Csalódás!

2  Köszönet neki: OrsiV15
Zoltán S, a Konyha alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 6.

Kedves Orsi!
Elnézését szeretném kérni. Igyekszem megoldani, hogy hasonló többet ne forduljon elő.

Értékelés időpontja: 2017. december 19. mobiltelefonon

Egy hat fős baráti társasággal érkeztünk meg a helyre, hogy beszélgessünk egy jót és esetleg együnk is valamit. Amikor beértünk a pincérnek történő köszönés után megkérdeztük, hogy van-e lehetőség 6 fő leültetésére. Az orrkarikás pincér a modortalanság határát súrolva, a legkisebb kedvesség nélkül odabökte, hogy egy 5 fős asztalnál oldjuk meg a nyomorunkat, mert másra nincs lehetőség (az 5 fős asztalhoz egy plusz szék kellett volna csak, de minimális erőfeszítés sem történt ezügyben)... Utána kértem egy forralt bort, majd közölte, hogy nincs, megfordította a menüt és odabrekegte, hogy lehetőleg azokból valasszak, ami ott van, a kérésre, hogy ajánljon egy jó száraz fehér bort az a válasz érkezett, hogy mindegyik jó (csak kérjük már mer' nincs kedve az egészhez)... a hat fős társaság kért egy marha pofa vadast, egy sajttálat és egy pho levest, amit sikerült 1 óra alatt kihozni a jóképessegűnek, ezalatt egyszer néztek ránk ital ügyben. A levest gluténmentesnek kértük, de a tészta benne nem tűnt egyértelműen rizstésztának és erről csak annyit mondott a pincér előzetesen, hogy nincs benne liszt, de lekezelő, bunkó stílusa miatt nem volt hozzá bizalmunk. Az étel egyébként finom volt, csak az egy órás kiszolgálási idő miatt nem túl laktató, forrócsoki gyakorlatilag egy íztelen felgőzölt Nesquik kakaó.
A kiszolgálás pedig egyszerűen kritikán aluli és bunkó. A helyen nem ismerik, hogy mi az, hogy vendéglátás, pedig az árszínvonalból következtetett önbizalom miatt úgy érzem ezt a hiányosságot nem engedhetik meg maguknak...

3  Köszönet neki: Keli29
Értékelés időpontja: 2017. március 26.

Az étterem elhelyezkedése remek, egyszerűek, de szépek a belső terei. Külön tetszettek a Rejtő regényekkel borított falak.

A vacsorai étlap nem túl bő, de az általunk próbált fogások finomak voltak. Sajnos cukormentes desszertek nem voltak.
A kiszolgálás viszont lassú, és nem kifejezetten kedves, ami sokat ront az egyébként finom ételeken.

A látogatás dátuma: 2017. március
Köszönet neki: Anita M
Értékelés időpontja: 2017. február 3. mobiltelefonon

Sajnos eleg sokat kellett varni a kiszolgalasra meg az italokra is. Ebedidoben voltunk de a zenetol nem hallottak a rendelsunket..a kavet vissza kellett kuldeni mert hajszal volt benne...az etel ezek utan mar nem tudott meggyozni hogy visszaterjunk...sajnos...
Remelem csak rossz pillanatban probalkoztunk

A látogatás dátuma: 2016. december
2  Köszönet neki: Escape666614

A következőt megtekintő utazók: Konyha ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Konyha? Ossza meg benyomásait!