“PROTEIN BURGER!”
Lucky 7 Burgers & More értékelése

Lucky 7 Burgers & More
Leírás: Lucky 7 is a brand new burger joint in Budapest! Come and enjoy our gourmet burgers, fresh salads, Hungarian specialities, and sweets! Get lucky with us !!! :)
“PROTEIN BURGER!”
Értékelés időpontja: 2017. április 20. mobiltelefonon

PROTEIN BURGER! Végre! :-)Nagyon örültem neki, hogy lehet ilyet enni. A kiszolgálással is nagyon meg voltunk elégedve, a hús is szuper volt, a protein burger pedig mindent vitt.

Látogatás dátuma: 2017 áprilisában

Kiszolgálás
    Érték
    Hangulat
Dátum | Osztályozás
  • Előbb a hagyományos kínai nyelvűek
  • Előbb az egyszerűsített kínai nyelvűek
  • Cseh nyelvűek elsőként
  • Bármely
Magyar nyelvűek előre
“Great burgers!”
Értékelés időpontja: 2017. április 20. mobiltelefonon

Szuper volt minden! Gyerekbarát hely, nemcsak a kaja volt szuper, hanem az egész egy élmény volt, a gyerek imádta. Köszönjük, megyünk újra. ☺

Látogatás dátuma: 2017 áprilisában
Köszönet neki: Ági S
“Lucky 7 Burger”
Értékelés időpontja: 2017. április 5. mobiltelefonon

Number one Burger! Szuper személyzet! Legjobb hely Budapesten!!! ;) Mindenkinek csak ajánlani tudom. :)

Köszönet neki: Ferenc B
1 értékelés
“10/10 burger 10/10 kiszolgálás”
Értékelés időpontja: 2017. március 27. mobiltelefonon

Ilyen baráti és gyors kiszolgálásban régen volt részem. A személyzet jó fej és segítőkész. Szerencsére a gyorsaság nem megy a minőség kárára. A kaja mennyei. Budapesten itt az egyik legjobb a burger. A felszolgálás stílusos és a hely is teljesen rendben van és még csak most fog kapni egy ráncfelvarrást. Kíváncsian várom milyen lesz. Bátran ajánlom bárkinek. Kevésvé tehetősek is megtalálják a pénztárcájunak megfelelő menüket amik kétséget kizáróan megérnek minden egyes forintot. Most én is ilyet választottam, de egyszer befektetek egy steak burgerbe :D

Köszönet neki: Dániel A
LUCKY7BURGERS, a Lucky 7 Burgers & More alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre., 2017. március 28.
Kedves Dániel! Köszönjük hogy hagytál nekünk értékelést, szívből örülünk hogy mindennel meg voltál elégedve! Váunk legközelebb szeretettel Titeket! Miki a tulajdonos
“Hónapforduló”
Értékelés időpontja: 2017. március 14. mobiltelefonon

100%osan elégedettek és cukik vagyunk. Imádjuk a csapatot. Minden hónapban visszatérünk #hamburger

Köszönet neki: 687gerg_g

A következőt megtekintő utazók: Lucky 7 Burgers & More ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Lucky 7 Burgers & More? Ossza meg benyomásait!