“Isteni ételek, kiváló hangulatú helyen!”
Lucky 7 Burgers értékelése

Lucky 7 Burgers
Leírás: Lucky 7 is a brand new burger joint in Budapest! Come and enjoy our gourmet burgers, fresh salads, Hungarian specialities, and sweets! Get lucky with us !!! :)
Értékelés időpontja: 2018. március 19. mobiltelefonon

Kis Családommal (3 éves kisfiammal és férjemmel) ugrottunk be ebédelni. Már egy ideje ki szerettem volna próbálni a helyet, mivel nagyon jókat hallottam róla. Rendkívül jó döntés volt betérni. Nemcsak, hogy isteni finomat ettünk (kipróbáltunk hamburgert, tésztát és többféle desszertet), de rendkívül figyelmes kiszolgálásban volt részünk! Számomra mégis, ami felejthetetlenné tette e gasztronómiai élményt az az, hogy már az étterembe való belépés után úgy éreztük magunkat, mintha egy régi jó barátunkhoz jöttünk volna ebédre, mivel olyan szívélyes és figyelmes fogadtatásban volt részünk - mint utóbb kiderült a tulajdonos fogadott minket. Ami pedig végkép jó érzéssel töltött el az a hely hangulata, mely hűen tükrözi a tulajdonos ízlését és nagyon szimpatikus világlátását, melyről azonnal kiderül, szívügye, hogy vendégei jól érezzék magukat, kényelmes, praktikus környezetben (minden fal melletti helynél usb csatlakozó volt, ha netán tölteni szeretted volna a telefonod, tableted, és ez csak egy apró dolog, ami a kényelmet szolgálja). Közvetlen ember, aki nem volt rest felajánlani, hogy szívesen készítenek kis adagnyi gyerkőc ételt, amit gyerekeknek való tányérban hoztak ki. Valljuk be, a mai vendéglátásban ritka az ilyen hozzáállás, igazi figyelmesség. Köszönjük a finom ételeket, a figyelmes kiszolgálást, hamarosan újra jövünk!

Köszönet neki: bhn2019
LUCKY7BURGERS, a Lucky 7 Burgers alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 19.

Kedves Nóra! Mi köszönjük hogy minket választottak! Külön köszönöm hogy időt és fáradtságot nem kímélve egy igazán kedves és személyes értékelést kaptunk!!! Szeretettel várjuk az egész családot legközelebb is! Köszönettel: Szabó Miklós (Miki)

Értékelés időpontja: 2018. március 18. mobiltelefonon

Ma ismét ott jártunk a családommal .
Tökéletesen elkészített,nagyon finom ételeket kaptunk.
Kedves kiszolgálásban volt részünk .
Az étterem nagyon hangulatos,jól néz ki az új stilus.
Köszönünk mindent!!!
Sok sikert az étteremhez!

Köszönet neki: KrisztinaS271
Értékelés időpontja: 2018. február 28. mobiltelefonon

Szuper hangulatos hely a város szívében, remek személyzettel és nagyon finom hamburgerekkel :) Csak ajánlani tudom!

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: vrgcska
Értékelés időpontja: 2018. február 14.

A kajákon kívül imádtuk a hely hangulatát, a berendezést és a designt!
A kiszolgálás gyors, a személyzet figyelmes. Többször ránk csekkoltak, hogy minden rendben van-e, elégedettek vagyunk-e.
Szuper adagok és korrekt árak.
Még biztos visszatérünk! :)

Köszönet neki: LoveTravel755445
Értékelés időpontja: 2018. február 5.

Kedves, mosolygós a személyzet, villám gyors a kiszolgálás, nincs tömeg... Családias a hangulat:) És életem eddigi egyik legjobb hamburgere! A hús tökéletesen sütve, mindenre gondolnak, 6 féle szószt kihoztak kérés nélkül. Kis apróság, a számlához kaptunk meglepetést:) Most voltunk itt először, de nem utoljára:)

1  Köszönet neki: Leila K
LUCKY7BURGERS, a Lucky 7 Burgers alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 6.

Kedves Leila! Köszönjük hogy itt is a TripAdvisoron, és a Facebook oldalunkon is hagytál nekünk egy kitünő értékelést! Nagyon örülünk hogy több magyar vendég szavaz nekünk bizalmat, és Ti is köztük voltatok! Várunk Titeket legközelebb is! Üdvözlettel Miki - Tulajdonos

A következőt megtekintő utazók: Lucky 7 Burgers ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Lucky 7 Burgers? Ossza meg benyomásait!