“Budapest legjobb hamburgere”
Lucky 7 Burgers & More értékelése

Lucky 7 Burgers & More
Leírás: Lucky 7 is a brand new burger joint in Budapest! Come and enjoy our gourmet burgers, fresh salads, Hungarian specialities, and sweets! Get lucky with us !!! :)
Értékelés időpontja: 2018. július 30.

Férjem már többször volt náluk, mindig csak mesélte, hogy itt ette idáig a legfinomabb hamburgert. Most végre elvitt magával:)
A hely nagyon barátságos, családias, látszott rajta, hogy minden jól át van gondolva, és a legfontosabb, hogy tiszta volt!
Én egy „Vendetta” burgert rendeltem, paradicsomszószos-pesztós-prosciutto sonkával, a férjem „Zombie” burgert dupla hússal-sajtos tésztával, köretnek pedig házi hagymakarikát kértünk. Én sajnos csak kb. a felét tudtam megenni a hamburgernek, mert olyan hatalmas volt, igaz ennek a férjem örült a legjobban, mert így kétféle hamburgert is tudott enni:). TÉNYLEG ISTENI FINOM VOLT!!!
Mint utóbb megtudtuk, minket a tulajdonos szolgált ki, aki nagyon kedves és figyelmes volt, kb. 6 féle szószt kitett az asztalra.
Végszó: Nagyon szuper volt az étel, a kiszolgálás gyors, a hely egy gyöngyszem a belvárosban! Biztos, hogy megyünk legközelebb is! Mindenkinek ki kell próbálnia, aki szereti finom és igényesen elkészített hamburgert.

Köszönet neki: Sarolta c

Értékelés időpontja: 2018. július 12. mobiltelefonon

Imàdom a kiszolgálàst,a baráti ,kedves légkört! Az ételek nagyon finomak es bösegesek! Alig tudok eljonni ,ha egyszer itt megpihenek

Köszönet neki: mackoedit
Értékelés időpontja: 2018. július 4. mobiltelefonon

Jó helyen, finom ételek, kitűnő és kedves kiszolgálás :) bár nem vagyok hamburger rajongó, de itt mégis nagyon ízlett minden :) csak ajánlani tudom mindenkinek ;)

Köszönet neki: lentschzsuzsa
LUCKY7BURGERS, a Lucky 7 Burgers & More alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. július 7.

Tisztelt Zsuzsa! Köszönjük a kedves szavakat, sok szeretettel várjuk Önt és Kedves családját legközelebb is ! :) Koszönettel - L7B

Értékelés időpontja: 2018. június 7. mobiltelefonon

Budapest lejobb hamburgerét sikerült itt elfogyasztanom. Ezenkívül nagyon figyelmes a kiszilgálás. A rosé bor amit itt ittam felejthetetlen. Köszönöm

Köszönet neki: 813kl_ras
Értékelés időpontja: 2018. június 5.

Először ettem ebben az objektumban és egyből bevállaltam a ház burgerét, a Lucky 7 burgert. Egyik hamburgerük se olcsó, éttermi árszínvonalon mennek a hamburgerek, menüben meg pláne.
A hamburgerek briósba vannak csomagolva átszúrva egy bambusz tűvel.
A Lucky-ban 2 db húspogácsa volt, paradicsom, lila hagyma, sajt és szósz többek között.
Nekem nem volt "szerencsém" ezzel a hamburgerrel. Teljesen neutrális, jellegtelen, közömbös, ízetlen volt az egész. Nem érződött benne semmi fűszer, egyedül a lilahagyma hagyott nyomot a számban.
(Lehet menüben, szósszal és krumplival más lett volna, de ne már a dresszing vigye az ízt a számba)

Mennyiségre nem lehet kifogás, de az ízvilággal én kezdenék valamit.
Mikor nem sózom meg a húslevest, kb olyan volt. És ennyi pénzért azért illene valamit hozzárakni. Meüben (!) 3850 Ft egy ilyen hamburger.
Ettem már olcsóbban és drágábban is hamburgert, nem vagyok finyarinya, de legyen már íze az ételnek gyerekek!
A kiszolgálás példás, a burger...nálam a feljtős kategóriát kapta.

2  Köszönet neki: piterator
LUCKY7BURGERS, a Lucky 7 Burgers & More alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. június 6.

Tisztelt TripAdvisor felhasználó!

Szabó Miklósnak hívnak, én vagyok a Lucky 7 burgerező tulajdonosa.

Sajnálattal olvastam az Ön által hagyott rossz értékelést, több okból kifolyólag is. Természetesen arra törekszünk hogy mindenkinek az ízvilágát eltaláljuk, és minden vendégünk elégedetten távozzon tölünk, ezt sajnos 100%-ig lehetetlen teljesíteni, de mindent megpróbálunk megtenni az ügy érdekében. Ezért van az is hogy amíg Ön mint vendég nálunk étkezik legalább kétszer rá is kérdezünk , hogy minden ízlik-e, mindennel elégedett-e. Ez valószínűleg az Ön esetében is így volt, mivel az értékelésében a kiszolgálást PÉLDÁS-ra minősítette. Viszont ha akkor amikor megpróbáltunk megbizonyosodni arról hogy mindennel elégedett-e elmondta volna hogy nem, akkor mindent elkövettünk volna hogy az esetleges hibát korrigáljuk. Ha pedig nem sikerült volna, akkor természetesen nem fízetett volna. Tisztában vagyok vele hogy valószínüleg Önnek egyszerűbb volt ez a megoldás, nem szólni semmit, és aztán online lehúzni egy helyet a lehető leglazább stílusban (idézem : "gyerekek! " ), de a korrekt vendég hozzáállás az lett volna , hogy amikor rákérdeztünk kétszer is hogy minden ízlik-e, akkor azt helyben ,rögtön jelezte volna, hogy nem elégedett.

Színtén idéznem kell, azt írta hogy nem egy "finyarinya".

Szántam rá időt és elolvastam mind a 9 értékelését itt a TripAdvisoron. A 9 értékeléséből az egyetlen hely amit ajánlott az is csak 3-ast kapott a maximum 5-ből, és a maradék 8 értékelés mind 1-es és kettes. Lehet hogy Ön tényleg nem egy "finyarinya" , de hogy a világgal nincs kibékülve az biztos.

Legyen szép napja!
Szabó Miklós - Tulajdonos

A következőt megtekintő utazók: Lucky 7 Burgers & More ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Lucky 7 Burgers & More? Ossza meg benyomásait!