“Ez igen!”
Lucky 7 Burgers & More értékelése

Lucky 7 Burgers & More
Leírás: Lucky 7 is a brand new burger joint in Budapest! Come and enjoy our gourmet burgers, fresh salads, Hungarian specialities, and sweets! Get lucky with us !!! :)
Értékelés időpontja: 2018. október 7.

Kedves kiszolgálás, hangulatos környezet, nagyon finom burgerek...
Kell ennél több? :)
Nem hiszem!
Külön pluszpont, amiért a sajtburgernek a bucija is sajtos volt.

Köszönet neki: Irudi
LUCKY7BURGERS, a Lucky 7 Burgers & More alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. október 10.

Kedves Tripadvisor felhasználó!
Ezuton szeretném megköszönni a kedves szavakat és a kiváló értékelést! Mindig nagy öröm számunkra amikor magyar vendégek szavaznak nekünk bizalmat, mivel a Váci utca vonzáskörzetében még mindig sajnos nagyrészt külföldiekből áll a vendégkörünk. Elolvastam a más helyeken hagyott értékeléseit is, és azt tapasztaltam hogy minden esetben korrekt, tényeken alapuló véleménnyel hagyott , a tapasztalatával egyenértékű értékeléseket. Ennek tükrében az Öntől kapott 5-ös értékelés ha lehet mondani még értékesebb! Nagyon köszönjük, és reméljük hogy hamarosan újra vendégül láthatjuk! Tisztelettel - Szabó Miklós - Tulajdonos

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 20. mobiltelefonon

Párommal Lucky 7 burgerben ebédeltünk, a burgerek kiválóak, az adagok nagyok, a kiszolgálás gyors, a felszolgálók nagyon kedvesek. Csak ajánlani tudom!

1  Köszönet neki: Mazsi1
LUCKY7BURGERS, a Lucky 7 Burgers & More alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. szeptember 23.

Kedves Tripadvisor Felhasználó! nagyon köszönjük a kedves szavakat, különösen örülünk annak ha magyar vendégeink szavaznak nekünk bizalmat és elégedetten távoznak! Várjuk Önöket sok szeretettel legközelebb is! Köszönettel : Szabó Miklós - Tulajdonos

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 30. mobiltelefonon

Kedves kiszolgálás,finom hamburgerek(sajtburgert és vegaburgert kértünk,és bár a vega nincs feltüntetve az étlapon,fel vannak rá készülve). Másodszor sem találtunk hibát!

1  Köszönet neki: SzabolcsV47
LUCKY7BURGERS, a Lucky 7 Burgers & More alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. szeptember 1.

Köszönjük Szabolcs a kedves szavakat! Külön öröm nekünk ha magyar vendégeink elégedettek! Köszönjük hogy ránk esett a választás! Üdvözlettel : Miki - tulajdonos

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 1. mobiltelefonon

Kiváló vendéglátás,figyelmes személyzet.Pazar ízek,extra hamburgerek és más ételek,és igy mondhatjuk,tökéletes étterem.!

Köszönet neki: ZoltanP133
Értékelés időpontja: 2018. július 30.

Férjem már többször volt náluk, mindig csak mesélte, hogy itt ette idáig a legfinomabb hamburgert. Most végre elvitt magával:)
A hely nagyon barátságos, családias, látszott rajta, hogy minden jól át van gondolva, és a legfontosabb, hogy tiszta volt!
Én egy „Vendetta” burgert rendeltem, paradicsomszószos-pesztós-prosciutto sonkával, a férjem „Zombie” burgert dupla hússal-sajtos tésztával, köretnek pedig házi hagymakarikát kértünk. Én sajnos csak kb. a felét tudtam megenni a hamburgernek, mert olyan hatalmas volt, igaz ennek a férjem örült a legjobban, mert így kétféle hamburgert is tudott enni:). TÉNYLEG ISTENI FINOM VOLT!!!
Mint utóbb megtudtuk, minket a tulajdonos szolgált ki, aki nagyon kedves és figyelmes volt, kb. 6 féle szószt kitett az asztalra.
Végszó: Nagyon szuper volt az étel, a kiszolgálás gyors, a hely egy gyöngyszem a belvárosban! Biztos, hogy megyünk legközelebb is! Mindenkinek ki kell próbálnia, aki szereti finom és igényesen elkészített hamburgert.

Köszönet neki: Sarolta c

A következőt megtekintő utazók: Lucky 7 Burgers & More ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Lucky 7 Burgers & More? Ossza meg benyomásait!