“Vacsora”
Lucky 7 Burgers & More értékelése

Lucky 7 Burgers & More
Leírás: Lucky 7 is a brand new burger joint in Budapest! Come and enjoy our gourmet burgers, fresh salads, Hungarian specialities, and sweets! Get lucky with us !!! :)
Értékelés időpontja: 2020. március 4.

A helyet, ha egy szóval kellene leírni: színvonalas. Minőségi ételeket kapunk, nincs túlárazva. A kiszolgálás gyors, a felszolgáló lányok nagyon kedvesek, segítőkészek.
Az egész hely nagyon hangulatos, a dekoráció pedig szerintem minden filmszerető embert levesz a lábáról, nagyon feelinges.
Egészen biztosan vissza fogunk térni, köszönjük a vendéglátást!

A látogatás dátuma: 2020. március
2  Köszönet neki: tkcskata

Értékelés időpontja: 2020. február 15.

Tökéletes. Kedves kiszolgálás....minden szuper! Barátságos kiszolgálás és nem vártam sokat. Hamar elkészült. Hatalmas adag!

A látogatás dátuma: 2020. február
Köszönet neki: vizenjaromeister
Értékelés időpontja: 2019. december 5. mobiltelefonon

A hely nagyon hangulatos. A pincerek atlagosak, nem kaptunk semmi pluszt, mondjuk egy mosolyt. :(
A hamburger hus tul volt sutve, de a fuszerezese nagyon finom. A harom hambibol az egyik bucija hideg volt.
A zombie burger zsenialis otlet, nagyon tetszett.
Nem rossz hely, de ilyen hibak nem fordulhatnak elo egy kiemelkedo burgerezoben.

2  Köszönet neki: Mosonok
LUCKY7BURGERS, a Lucky 7 Burgers & More alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2019. december 6.

Kedves "Mosonok" !

Szabó Miklós vagyok a tulajdonos. Általában nem szoktam 3 csillagos értékelésekre érdemben válaszolni, mert már beletörödtem hogy sajnos lehetetlen mindenkit 100%-osan boldoggá tenni , bármennyire is törekszünk rá.

De mivel az utolsó mondatával teljesen egyetértek így gondoltam írok egy pár sort válaszul, mivel minden erőmmel azon vagyok hogy ne legyünk középszerűek vagy átlagosak.

Köszönjük a dícsérő szavakat, de a "felemás" élményt mindenképp szeretnénk kiköszörülni!

Arra kérem hogy ha legközelebb eljönnének hozzánk, akkor előtte mindenképp üzenjen nekem a Lucky 7 Burgers facebook oldalán (én vagyok az egyetlen admin) és én személyesen fogok arról gondoskodni hogy a burgerek is és a szervíz is hibátlan legyen!

Előre is köszönöm !
Üdvözlettel
Szabó Miklós - Lucky 7 Burgers

Értékelés időpontja: 2019. november 29. mobiltelefonon

Finom étel,nagy adag,barátságos kiszolgálás,nagyon hangulatos hely.
Köszönöm.Biztos,hogy vissza fogok menni.

Köszönet neki: temesvarikriszta
Értékelés időpontja: 2019. november 26.

Könnyen megközelíthető.Nagyon hangulatos hely. A étterem belső tere amerikai stílusú,szuper képekkel. Nagyon Finom ételek,tökéletes kiszolgálás .

Köszönet neki: gersen_b2019

A következőt megtekintő utazók: Lucky 7 Burgers & More ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Lucky 7 Burgers & More? Ossza meg benyomásait!