“Hangulatos gasztrobuli - szuper kiszolgálással”

Hunyadi Gasztroműhely & BBQ
Értékelés időpontja: 2018. március 13.

Csodálatos születésnapi vacsorát és bulit tartottunk itt. 40 főre biztosan nem egyszerű főzni, de nagyszerűen megoldották. (Előre egyeztettünk velük). A séfet megkértük, hogy beszéljen egy kicsit az ételekről, amit szemmel láthatóan örömmel meg is tett.
A vacsora fogásai hibátlanok voltak, nehéz kiemelni a legjobbat. Megkóstoltuk a gulyást tépett marhanyakkal.
A smokerben készített kacsamell, a marha borda és BBQ sertésoldalas és a hozzá felszolgált, füstös ízű kézműves sör (a nevére nem emlékszem) tökéletes vacsoraélményt adott.
Ezek után már csak egy könnyű desszert fért belénk, (citromos mousse)
A hely nem nagy, de nagyon hangulatos. Mi egy retro DJ-t is hívtunk a bulira. Volt mit letáncolni.
Az biztos, hogy jövünk még bulin kívül is
Márti

Köszönet neki: ProF116

Értékelés időpontja: 2018. január 17. mobiltelefonon

Ebédszünetben ugrottam be az egyik munkatársammal a közeli bevásárlóközpontból. Napi menü volt, amit gyorsan megkaptunk. A kiszolgálás kifogástalan volt, a személyzet nagyon kedves. Azt hiszem gyakrabban fogok ide járni.

Köszönet neki: SzekeresLevente
Értékelés időpontja: 2017. november 15. mobiltelefonon

Ami jó volt:
A sör (APA) és a desszert (Megyes pite újra gondolva pohárban) jó volt! Kedves és figyelmes volt a kiszolgálás, hangulatos a hely! :-))
Ami nem volt jó:
A konyha pocsék. Hidegen kaptuk a műanyag ízű ételeket (marha oldalas). A fűszerezés -tudom egyéniek az ízlések - nem az ígért tölgyfa füstös hatást adta. Összeségében nagy csalódás volt a BBQ ételek kedvelőjeként.
Mindezek ellenére azt javaslom próbáljátok ki, mert mindenkinek lehet rossz napja vagy épp a rossz szakács volt szolgálatban.

4  Köszönet neki: BelaN54
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 3.

Svéd rokonainkkal kerestük fel a helyet autentikus burgert keresve, megtaláltuk! Remek a sörválaszték is, a hamburger is kiemelkedőnek bizonyult, bátran ajánlom.

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: Piramis1
Értékelés időpontja: 2016. június 2. mobiltelefonon

Sokszor hallotam ismerösok réven, hogy a napi menü olcsó és finom, így kedvet kaptam kipróbálni kora délután.
Sajnos mikor megérkeztem pont lekéstem mar a napi menut (mert az csak ebéd menu), de nagyon kedvesen ajanlottak, hogy valasszak a chef ajanlatai kozul.
Így is tortent...
Medici csirkét kértem, amit burgonyapurevel talaltak és kertem hozza friss salatat.
At etel elott a pincer hozott nekem előetelt amit nem kertem. Apro pastetom es zoldsegek. Nagyon finom volt.
Majd a foetel is igazan finom volt.
A hely hangulata nem rossz, bar nem egy tipikus etterem feeling. Persze nem is etteremkent funkcional fokent.
Az etel nem volt olyan olcso, de az ize viszont nagyon jo volt.
Kiszolgalas elkepesztoen udvariasan, kedvesen es porgosen zajlott.

Mindenkinek csak ajanlani tudom, legkozelebb probalom elcsipni az ebed menut is!!!

A látogatás dátuma: 2016. június
Köszönet neki: Mario V

A következőt megtekintő utazók: Hunyadi Gasztroműhely & BBQ ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Hunyadi Gasztroműhely & BBQ? Ossza meg benyomásait!