“Nagyon jok voltak a borok! A kiszolgalas is szuper volt! Koszi Èvi!!!!!! Maskor is jovunk ide! Gzertek ti is!”
0,75 bistro értékelése

0,75 bistro

Köszönet neki: Daniella M
A legutóbbi értékelések erről: 0,75 bistro
Tekintse meg a legfrissebb értékeléseket!

Értékelés időpontja: 2017. március 14. mobiltelefonon

Fantasztikus hangulat... a hely elvarázsol! Évi a legjobb felszolgáló nagyon kedves és segítőkész! Köszönjük a borajánlást! Szìvesen jövünk ide bármikor!

Köszönet neki: Brigi E
Értékelés időpontja: 2017. március 14. mobiltelefonon

Köszönjük Évinek és Ritának a szuper kiszolgálást!:) Kiváló bor ízlésükre bíztuk magunkat és (ismét) nem csalódtunk! Csak ajánlani tudom! Öt csillag!!:)

1  Köszönet neki: Márk T
Értékelés időpontja: 2017. március 14. mobiltelefonon

A 0,75 Bar & Bistro Budapest egyik legkedveltebb bisztrója. Számomra az egyik legfontosabb szempont a kiszolgálás. Kedves olvasók nyugodt szívvel állíthatom, hogy ezen a helyen a legkíválóbb kiszolgálásban részesültem. A kiszolgáló hölgy Évi nemcsak kedvességével, hanem hibátlan szakmai felkészültségével is elvarázsolta a társoságot. A felkinált italok ételek mind nagyon finomak, csak ajánlani tudom bárkinek aki betér a 0,75 bisztróba.

2  Köszönet neki: András F
Értékelés időpontja: 2017. március 11. mobiltelefonon

Kiváló hely a jó hangulat megalapozására. Rita volt a felszolgálónk, aki a közvetlenségével csak hozzátett a jókedvünkhöz. Csak ajánlani tudom.

Köszönet neki: Daniella L

A következőt megtekintő utazók: 0,75 bistro ugyancsak megtekintették

Járt már itt: 0,75 bistro? Ossza meg benyomásait!