“Szombat délelőtti brunch”
Budapest Baristas értékelése

Budapest Baristas
33. helyezett 163 Falatozók közül Budapesten
Leírás: Speciális pörkölésű kávék, minőségi alapanyagból készült desszertcsodák, hidegen sajtolt juice-ok, mennyei szendvicsek.
Értékelés időpontja: 2018. március 5. mobiltelefonon

Kicsit túlárazott, a design nem fogott meg, az ételek finomak, a kávé a név ellenére átlagos.

Egy próbát megér, de vannak ezen az árszínvonalon nagyobb élményt nyújtó helyek.

Köszönet neki: 648bal_zsr

Értékelés időpontja: 2017. június 12. mobiltelefonon

Finom latte-t kaptam, gyorsan elkészítve. Kicsit kevésnek és meglehetősen drágának találtam. Számomra az ár-érték arány nem kedvezö.

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: Kamillalevendula
Értékelés időpontja: 2016. november 11.

Kifinomult kávérajongóként szeretek új helyeket felfedezni Budapesten. Ez a kávézó már a megnyitás óta a törzshelyem, itt iszom meg a reggeli kávémat; ha lehet, mindig útba ejtem. A baristák felkészültek, kedvesek, a legjobb minőségű kávéval dolgoznak. Süteményeik közül nekem legjobban a vanílakrémes croissant és a Kijevi krémes ízlik, de a Répatortájukat is érdemes megkóstolni. Ha valaki inkább koffeinmentes italra vágyik, kérjen egy jó forró csokit! Itt azt is remekül készítik. Nekem ez a hely egy oázis, ahol megpihenhetek vagy éppen találkozhatom a barátaimmal. Egy kávézó, ahol úgy készítik a lattét, ahogy én szeretem.

A látogatás dátuma: 2016. november
Köszönet neki: gabs76
Értékelés időpontja: 2016. július 29. mobiltelefonon

Kellemes környezet, finom kávék. A választék folyamatosan megújul. Kiszolgálás is jó. Érdemes betérni.

A látogatás dátuma: 2016. július
Köszönet neki: Malanrion
Értékelés időpontja: 2016. július 4.

A forró csokik és a sütik isteniek (utóbbiak többniyre méretükből fakadóan alakbarátok).
Latte isteni, filter no komment, abban nagyot csalódtam!
A hely hangulata viszont magával ragadó. A csapat egyik fele imádnivaló és segítőkész, a másik fele pedig csúnyán néz a felmerülő munka láttán.
Nagyon vegyesek az érzések.

A látogatás dátuma: 2016. május
Köszönet neki: varjucska

A következőt megtekintő utazók: Budapest Baristas ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Budapest Baristas? Ossza meg benyomásait!