“Gyors Olasz”

IL Treno Étterem - Bartók udvar
Értékelés időpontja: 2018. március 13.

Párszor jártunk itt , de inkább gyors étterem mint étterem.
Ha gyorsan akarsz enni ajánlani tudom...

Köszönet neki: Trip762700

Értékelés időpontja: 2018. február 16.

Kedves és gyors személyzet. Az ételek mindig rendkívül frissek, ízletesek. A tésztákat, pizzákat nagyon finoman eltudják készíteni.

1  Köszönet neki: Naoemi_mi
Értékelés időpontja: 2017. május 16.

Legjobb pizzéria és étterem, kiválóak az ételek, elsőosztályú kiszolgálással. Személyesen is voltunk az étteremben illetve többször kértünk házhoz szállítást is. A pizzát hamar kihozták, nem volt kihűlve és a futár is nagyon udvarias volt. Nagyon elégedettekkel vagyunk.
Köszönjük :)

A látogatás dátuma: 2017. március
Köszönet neki: zsofi65
Értékelés időpontja: 2016. november 27. mobiltelefonon

Könnyen megközelíthető, a parkolással nem volt gond. Az étterem tiszta, rendezett. Az étel finom volt, az árak is elfogadhatók. A kiszolgálás gyors. Ajánlom.

A látogatás dátuma: 2016. november
Köszönet neki: Odyssey681445
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 1.

Meglepően bőséges választékkal várja a vendégeit ez az Il Treno étterem is. Bármilyen az ízlése, biztos, hogy fog találni magának mindenki valami magyaros vagy európai, internationale ízt. Központi fekvése lehetővé teszi, hogy a vidéki utazók is betérjenek, hiszen több autópálya bevezető szakaszának a közelében van.

A látogatás dátuma: 2016. július
Köszönet neki: Zsuzsa2000

A következőt megtekintő utazók: IL Treno Étterem - Bartók udvar ugyancsak megtekintették

Járt már itt: IL Treno Étterem - Bartók udvar? Ossza meg benyomásait!