“Ha a tökéletesre vágysz”

Dolce Fantasia Gelateria Italiana - Eredeti Olasz Kezmuves Fagylaltozo
55. helyezett 207 Cukrászda közül Budapesten
Környék: Terézváros
Leírás: Egy igazi olasz sziget a város szívében!
Értékelés időpontja: 2018. február 28.

Tökéletes kávé, fantasztikus sütemények, kedves kiszolgálás! Ráadásul mindez szemet gyönyörködtetően tálalva! Akkor sem fogsz csalódni, ha egy gyors ebédre vágysz, mert a szendvicseik is nagyon finomak. Ha az Árpád hídnál az Árbóc u.4-ben megtalálod őket, akkor aznap már megérte felkelned!

Köszönet neki: RitaS5128

Értékelés időpontja: 2017. július 29. mobiltelefonon

Legjobb olasz fagyi Budapesten! Csak ajánlani tudom :) A tulajdonos is nagyon kedves, ajándék maci a gyerekeknek ;)
Szuper hely, biztosan megyünk még!

Köszönet neki: BertalanF6
Értékelés időpontja: 2017. július 26.

Azóta járok oda, amióta megnyitottak a Szondi utcában. A legfinomabb olasz fagyikra emlékeztet, amit készítenek. Nyitáskor két helyes olasz fiú szolgált ki és készítette a fagyikat. Ezóta az egyik elment, magyarok jöttek helyette, a másik fiú maradt. Elvben nem szeretem a gyümölcs fagylatokat, mármint azokat, amelyeket korábban Magyarországon ettem, de az itt készített gyümölcsös, meg joghurtos fagylaltok nagyon finomak. Rendeltem már tőlük születésnapra (nyáron) parfé tortát, gyümölcsöset, nagyon rendben volt mind kinézetre, mind ízében. Az értékelésemhez hozzá kell tennem, hogy mindezt a jót a Szondi utcai részlegükről írom (amelyik sajnos ősszel bezár és csak márciusban nyit újra már évek óta), az ottani kiszolgálásban, az ott készült fagylaltokban, krémekben és parfé tortában nem csalódtam.

Köszönet neki: StefaniKarolydr
Értékelés időpontja: 2017. július 22.

Itt ettem a legjobb fagyit a városban! Eredeti olasz cukrászmestertől.
A sütemények is kiválóak, a pisztácia fagyi verhetetlen!

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: Traveler729823
Értékelés időpontja: 2017. július 22. mobiltelefonon

Utoljára ilyen finom fagyit Olaszországban ettem! Rengeteg féle sütemény, szendvics, kávé van, ami szintén kiváló minőségű! A személyzet szuper jófej! Mindenkinek csak ajánlani tudom! A legjobbak Budapesten! :)

Köszönet neki: nemethpetra

A következőt megtekintő utazók: Dolce Fantasia Gelateria Italiana - Eredeti Olasz Kezmuves Fagylaltozo ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Dolce Fantasia Gelateria Italiana - Eredeti Olasz Kezmuves Fagylaltozo? Ossza meg benyomásait!