“Egy kiadós leves jó áron”
Oriental Soup House értékelése

Oriental Soup House
Értékelés időpontja: 2018. március 5. mobiltelefonon

Az átlag magyar elvárásoknak megfelel, jó nagy adag. Budapest szinte összes pho levesét próbáltam, az élmezőnyhöz tartozik, de az egyedi ízvilágot kicsit hiányoltam, egy vak teszten nem ismerném fel. A hely hangulatos, a személyzet kedves, bár a rendelésfelvétel kicsit váratott magára.

Nagy negatívum, hogy nem lehet bankkártyával fizetni, 2018-ban számomra ez elfogadhatatlan.

1  Köszönet neki: 648bal_zsr

Értékelés időpontja: 2018. január 27. mobiltelefonon

Jó design, jó ételek, kedvencem a nem saigon, de a választék nem változik, idö után unalmas...

Erös ételszab van, nem jó a szellözés, a galérián pláne....

Köszönet neki: ivanbacsi
Értékelés időpontja: 2018. január 22. mobiltelefonon

Nem feltétlenül olyan íz világ, ami legközelebb áll hozzám, de finom ételt ettünk, jó volt a tálalás, a kiszolgálás is rendben volt. Illetve ami meghatározó élmény volt, hogy új oldaláról ismerhettem meg a leveseket. Nem csalódtam.

Köszönet neki: ZsoltS674
Értékelés időpontja: 2018. január 21. mobiltelefonon

Ismét csodás volt, igazi lezárása egy színházi estének. Különösen a két édesség esett jól! A licsis üdítőt is kostoljátok meg!

Köszönet neki: SzeitzPeter
Értékelés időpontja: 2018. január 17.

Elég sokszor jártunk már náluk. Az ételek kifogástalanak, tényleg mindig jókat eszünk. Már ha tudunk enni.
Teltház esetén, többször fordult elő, hogy várni kellett asztalra, nem csak nekünk hanem másoknak is. Végigtapasztaltuk többször, hogy foglalás nélkül, foglalt táblával nem ellátott asztalokhoz ültetnek le láthatóan régi ismerősöket a felszolgálók úgy, hogy előttük 3-4 társaság vár becsületesen a helyére.
Puszi puszi, jaaaj sziasztok, gyertek, és a már kiszemelt felszabadult asztalhoz egyszercsak leülnek a felszolgáló spanjai úgy, hogy mi 20 perce vártunk középmezőnyösként az asztalunkra többedmagunkkal.
A megoldás: foglaljatok. mindig.

Köszönet neki: laclotte

A következőt megtekintő utazók: Oriental Soup House ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Oriental Soup House? Ossza meg benyomásait!