“Ebédelni gyermekkel itt nem lehet”
BESTIA - Beer Garden értékelése

BESTIA - Beer Garden
Leírás: A Bestia 2015 tavaszán nyitott kocsma sörrel, hússal, rock and roll-al. A Bazilika tövében a hazai kézműves sörök előtt tisztelgünk kézzel evős magas-kocsmagasztróval. Szortimentünket a főzdék új generációjával szoros együttműködésben alakítottuk ki, így verődött csapra tizenkét hazai jóféle kézműves sör. A sörkorcsolyán túlmutató fogásokat (pl. Flatbread, Hamburger, Rib-Eye, Csülök, fél csirkéink és kacsáink) elfogult konyhatechnológiai felkészültséggel készítjük, de lazán. Névszerint Josperrel, Rotisseire-rel, és fatüzeléses kemencével. A Bestia hedonista világnézetének hangsúlyos része még a minden esti élőzene.
Értékelés időpontja: 2018. április 21. mobiltelefonon

Nagyon szuper az elhelyezkedése,de ide ebédelni gyermekkel nem igazán érdemes menni. Fiataloknak való, vagy csak annak aki egy-kèt italt szeretne elfogyasztani. Én egy cézár salátát kértem, igaz jó nagy adag volt,de nem volt túl jó. A férjem csirkeszárnyakat kért, semmi extra nem volt. A lányunknak semmit nem tudtunk rendelni,amit megevett volna.
A felszolgálók kedvesek voltak. Egyébként egy baráti iszogatásra szuper lehet.

A látogatás dátuma: 2018. április
1  Köszönet neki: NikolettaV34
PM_QualityManagement, a BESTIA - Beer Garden alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. április 23.

Kedves Nikoletta V!

Mindenek előtt szeretnénk megköszönni Önnek, hogy időt szánt rá és értékelte éttermünket a TripAdvisor-on.

Örömmel látjuk, hogy éttermünk elhelyezkedése elnyerte tetszését. Másrészről azonban őszintén sajnáljuk, hogy nem találtak étlapunkon a család minden tagja számára megfelelő fogást. Hálásak vagyunk, hogy megosztotta velünk véleményét, hiszen ebből tudunk a legtöbbet tanulni.

Reméljük, hogy viszontláthatjuk Önt éttermünkben akár egy baráti iszogatás alkalmával.

Értékelés időpontja: 2018. február 7. mobiltelefonon

Baratnommel foglaltunk asztalt, nagyon jo helyre kaptuk, de barhol nagyon hangultos az etterem
Nagyon segitokeszek es kedvesek a felszolgalok
Az etelek finomak es megfelelo adagok, picit dragak
A koktelok nagyon izletesek es jol neznek ki

1  Köszönet neki: Getaway749318
PM_QualityManagement, a BESTIA - Beer Garden alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 10.

Kedves Krisztián K!

Először is szeretnénk megköszönni Önnek, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk, valamint a TripAdvisor többi tagjával éttermünkről alkotott véleményét.
Öröm számunkra, hogy párjával egy kellemes estét töltött el nálunk. Köszönjük a személyzet és a felszolgálás pozitív minősítését, az ilyen visszajelzéseket mindig öröm olvasni. Külön köszönjük az ételek és a koktélok kiemelését, véleménye sokat jelent számunkra.
Köszönjük, hogy minket választottak, reméljük, hamarosan ismét vendégül láthatjuk Önöket.

Értékelés időpontja: 2018. január 27. mobiltelefonon

Kellemes fiatalos és hangulatos hely finom elfogadható áru ételekkel. A Bárány kimondottan jó volt. Szombat du nem voltak sokan és a foglalt asztallal is rugalmasak voltak.

1  Köszönet neki: tothi007
PM_QualityManagement, a BESTIA - Beer Garden alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. január 30.

Kedves tothi007,

Köszönjük, hogy nemrégiben vendégül láthattuk a Bestia étteremben.

Hálásak vagyunk pozitív visszajelzésével az ételek minőségét illetően, illetve külön köszönjük, hogy kiemelte a bárányhúst étlapunkról.

Örömmel tölt el, hogy kellemes hétvégi napot töltöttek éttermünkben, és még egyszer köszönjük értékelését.

BESTIA Management

Értékelés időpontja: 2017. december 28.

Nagy csalódás a hely.
Előre foglaltunk 5 személyre asztalt, mégis először a bejárat melletti 4fős asztalnál akartak leültetni minket egy pótszékkel, ami a "közlekedős folyosóra" lett téve, miközben volt szabad 5fős asztal. :) Miután ezt szóvá tettem, hajlandóak voltak minket a valóban 5fős asztalhoz ültetni. Röhej.
Azt hittük hogy, olyan hús költeményeket eszünk majd itt mint sehol máshol, hiszen ezzel promótálják a helyet, de NEM. Nagyon nem. Az ízekben nem volt semmi extra.
Mindezek mellett még a vodka martini is ihatatlanul rossz vodkából készült..
Mi biztosan nem megyünk vissza.

5  Köszönet neki: csekytims
Értékelés időpontja: 2017. december 16. mobiltelefonon

Kissé drága és a pincérek is néha lehetnének figyelmesebbek. De azért kellemes fiatalos étterem. Nagyon jó a dizájn!
A zene miatt zajos hely. De pont ettől különleges. Minden nagyon ízletes. Egész egyedi. Gratulációm Rozalinának! Én neked szurkoltam! Én is fogyózom, rád is rá férne -1-2 kiló!

1  Köszönet neki: BBalintt
PM_QualityManagement, a BESTIA - Beer Garden alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. december 18.

Kedves 450b_lintb!

Szeretnénk azzal kezdeni, hogy megköszönjük, amiért leírta nekünk őszinte véleményét tapasztalataival kapcsolatban itt, a TripAdvisor-on.
Mindig olyan jó ilyen véleményeket olvasni, mint az Ön visszajelzése. Tömör, de egyszerűen csodálatos szavai nagyon boldoggá tettek minket, nagyon örülünk, hogy ennyire elégedett volt a nálunk eltöltött idejével. Továbbá, igazán felemelő számunkra, hogy ételeink ízét finomnak találta

Reméljük, hogy még sokszor betérnek hozzánk, igyekezni fogunk megtenni a tőlünk telhetőt, hogy minden alkalommal elégedetten távozzanak tőlünk.

Minden jót kívánunk,

A következőt megtekintő utazók: BESTIA - Beer Garden ugyancsak megtekintették

Járt már itt: BESTIA - Beer Garden? Ossza meg benyomásait!